Przewodni duet

W piątek rano odbyła się konferencja prezentująca wykonawców tematu przewodniego do telenoweli “Mentir para vivir”. Jak już pisaliśmy tutaj wykonywać

W piątek rano odbyła się konferencja prezentująca wykonawców tematu przewodniego do telenoweli “Mentir para vivir”. Jak już pisaliśmy tutaj wykonywać ją będzie Ricardo Montaner. Ale jak się okazało, nie sam! Towarzyszyć mu będzie India Martínez. Oboje wykonali utwór “Déjame soñar”, który wraz ze zdjęciami z dwóch prezentacji: obsady oraz piosenki, znajdziecie pod artykułem.

Na spotkaniu z mediami producentka, Rosy Ocampo potwierdziła także, że protagonista jej najnowszej telenoweli, David Zepeda, zaśpiewa piosenkę z tyłówki. Dodała także, że prócz tego w serialu usłyszymy jeszcze dwa inne utwory śpiewającego aktora.

[tabs tab1=”Zdjęcia” tab2=”Piosenka”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Fajna piosenka,David prezentuje się bosko,Altair bardzo ładnie,Mayrin ostatnio widziałam w Córce przeznaczenia i Sercu z kamienia – niestety latka lecą widać ale i tak dobrze wygląda,oby ta telka była taka fajna jak “La fuerza del destino”.

  2. Fajna taka latynoska super juz widzę że wpadnie mi w ucho.India mRtiznez ma fajny głos słyszałam inne jej piosenki takie tajemnicze romantyczne.Ona jest hiszpańską piosenkarką i ma dopiero 30 lat ale po głosie nie słychać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.