Ponownie u Castro

José Alberto Castro (“La que no podia amar”) powoli kompletuje obsadę do swojej najnowszej telenoweli “La Malquerida”. Ku uciesze fanów

José Alberto Castro (“La que no podia amar”) powoli kompletuje obsadę do swojej najnowszej telenoweli “La Malquerida”. Ku uciesze fanów zaczyna ona nabierać już kształtów.

Co prawda nie znamy (albo jest niepotwierdzone) jeszcze nazwiska tytułowej bohaterki, ale jak donoszą media producent zamknął już casting na głównych bohaterów starszych.

W jego najnowszej produkcji zobaczymy w duecie Victorię Ruffo i Jorge Salinasa. Jeśli chodzi o tego drugiego, informacje są sprzeczne – jedne informacje mówią, że aktor zagra partnera dla Ruffo – dobrego, inne z kolei, że zagra villana historii.

Jak będzie? Przekonamy się już wkrótce.

Jedno jest pewne, będzie to kolejne spotkanie aktorów z producentem. Victoria i Castro spotkali się w 2012 r. na planie “Corona de lágrimas”, a panowie pracowali razem w 2011 r. przy okazji LQNPA.

LM bedzie miała swoją premierę już w maju na Canal de las Estrellas o 19.30.


Comments

  1. Ona troche nia pasuje do niego, mimo ze jest piekna wydaje mi sie ze ona najbardziej pasuje do Cesara Evory:)

    1. Masz rację.Pasuje do Cesara Evory.Zawsze jak widzę tą parę to mam takie śmieszne skojarzenie że oni to jest taka meksykańska wersja polskiego duetu-Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski z tą różnicą że Kownacka grywała silne kobiety a Victoria płaczki.

  2. Druga para ma być sporo młodsza, poza tym Osvaldo de Leon zagra drugiego prota :) Wiedziałam , ze Jorge tu zagra :)))

  3. A jednak oni,ciekawe czy zagrają Silvia Navarro i np Ivan Sanchez w sumie nie są dużo młodsi od Ruffo i Salinasa.

    1. Ale o ile lepiej wyglądają.Poza tym Ivan i Silvia mają trzydzieści kilka lat a Salinas i Ruffio są grubo po 40-to duża różnica.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.