Nathalie Lartilleux prezentuje "El vuelo de la victoria" | novela.pl

Nathalie Lartilleux prezentuje “El vuelo de la victoria”

novela.pl 8 lipca 2017 81

Nathalie Lartilleux wyłamuje się z nowych tendencji w Televisie i produkuje 200-odcinkową telenowelę “El vuelo de la victoria” z Pauliną Goto w roli głównej

Nathalie Lartilleux prezentuje “El vuelo de la victoria”

Lubuje się w klasycznych melodramatach. Jej ostatnie produkcje “Kotka” i “Dzikie serce” odniosły wielki sukces komercyjny. Lada dzień w meksykańskiej telewizji zadebiutuje jej najnowsze dzieło pt. “El vuelo de la victoria”. Jednak Nathalie Lartilleux nie jest całkowicie zadowolona, gdyż – jak przyznała publicznie – tęskni za “starą Televisą”.

Po fuzji meksykańskiej spółki Televisa i amerykańskiej telewizji Univision, poprzedzonej awansem Rosy Ocampo, również producentki, na stanowisko dyrektora ds. programowych kanału Las estrllas, telenowele na dobre przestały być ponad stuodcinkowymi tasiemcami. Już rok wcześniej, w odpowiedzi na utrzymujący się spadek oglądalności, uchwalono dyrektywę ograniczającą długość produkcji. Zaczęto produkować “krótkie” telenowele tj. “Corazón que miente” (71 odcinków), “Las amazoras” (63 odcinki), “La canidata” (62 odcinki) oraz oparte na zagranicznych formatach seriale o podobnej długości np. “Kobiety w czerni” (52 odcinki), “El hotel de los secretos” (81 odcinków) czy “Yago” (65 odcinków). Jednocześnie zwiększono budżet na realizację zdjęć w plenerze oraz poczyniono inwestycje w kierunku poprawienia oświetlenia w studio nagraniowym Televisa San Ángel.

Jednak dla Lartilleux mówienie o ewolicji w Televisie jest przesadą. “Przecież seriale były zawsze” – spuentowała w wypowiedzi dla dziennika “El universal”. W tej samej, w której uskarżała się, że po odejściu poprzedniego dyrektora Jorge Eduarda Murguíi w Televisie brakuje współpracy. “Każdy [producent] zgarnął swój projekt i zajmuje się tym, czym musi się zajmować. Nie ma już dawnej ekipy” – powiedziała. Ale sama producentka także skorzystała na zmianach. Zdjęcia do “El vuelo de la victoria” powstały w na otwartej przesteni, w różnych zakątkach stanu Morelos, a do jej dyspozycji oddano całą hacjendę. Jeśli zaś chodzi o kwestię liczby odcinków, sprawa zdaje się być otwarta. Jak zdradziła zaangażowana Isadora González, zaangażowana do udziału w telenoweli, fabuła rozpisana jest na 200 odcinków.

Protagonistami “El vuelo de la victoria” są Paulina Goto (“Droga do szczęścia”), Mane de la Parra (“Corona de lágrimas”) i Andrés Palacios (“Las amazonas”). W obsadzie znaleźli się m.in. Jorge Aravena (“Droga do szczęścia”), Elizabeth Álvarez (“Dzikie serce”), René Strickler (“Dzikie serce”), Jorge Poza (“Kotka”) i Susana Dosamantes (“Trzy razy Ana”). Premiera w meksykańskiej telewizji w najbliższy poniedziałek 10 lipca.

81 komentarzy »

 1. Fan Internado 22 lipca 2017 o 18:37 - Reply

  Novelo.pl czy moglibyście na początku sierpnia uchylić rąbka tajemnicy i podać chociaż z którego roku będzie nowa telenowela Tv4 na jesień? I czy rzeczywiście Tv Puls też planuje premierę telenowelową na jesień 2017 bo Wy może Wiecie dlaczego nasze polskie stacje podają informacje o nowościach na jesień w połowie sierpnia bo chyba by się nic nie stało jak by podawali na równy miesiąc przed premierą czyli 04.sierpnia.2017r.?

 2. Marisol 20 lipca 2017 o 23:23 - Reply

  Jak ja bym Chciala zobaczyc Powtorke na Tv Puls ,Twarz Analiji :)

 3. gaaby 20 lipca 2017 o 23:22 - Reply

  byłoby super gdyby wyemitowali Los ricos no piden permiso lub Las Estrellas, telenowele argentyńskie :)

 4. izulka 20 lipca 2017 o 23:00 - Reply

  Ok przepraszam, niewiedziałam. Chciałam tylko pomóc jaśli ktoś chciałby obejrzeć. Przepraszam

Komentarze »


X