Natalia Oreiro Pnie się jeszcze wyżej

Urugwajska aktorka i piosenkarka przebywa aktualnie w Kolumbii, gdzie od czerwca pracuje na planie 13-odcinkowego sitcomu „Lynch” produkowanego przez Moviectiy

Urugwajska aktorka i piosenkarka przebywa aktualnie w Kolumbii, gdzie od czerwca pracuje na planie 13-odcinkowego sitcomu „Lynch” produkowanego przez Moviectiy dla FOX Latinoamerica.

Stworzona przez Julię Barrera historia opowiada o losach właściciela zakładu pogrzebowego (w tej roli znany kubański aktor Jorge Perugorría) i jego żony (postać Oreiro), którzy aranżują fikcyjne zgony osób, które tak naprawdę żyją, lecz pragną zniknąć i zostać uznanymi za zmarłych, aby następnie uciec za granicę z nową tożsamością. W tej nowej superprodukcji udział wezmą także zaproszeni goście, którzy uzupełnią obsadę. Jednym z potwierdzonych nazwisk jest Chrisian Meier (Hacjenda La Tormenta). Telewizyjna premiera zaplanowana jest na 2012 rok.

Natalia Oreiro ma jednak na ten rok znacznie więcej planów. Po tym jak w kwietniu zaprezentowała Hiszpanii „Miss Tacuarembó”, przygotowuje się do premiery najnowszego filmu „Mi primera boda”, na planie którego pracowała w pierwszej połowie br. Zaś 29 sierpnia spełni swoje marzenie i zagra jedną z głównych ról w amerykańskim filmie „Freedom for Joe”, w którym udział najprawdopodobniej wezmą także zaproszeni Bruce Willis i John Travolta. To jednak nie koniec. Pod koniec roku Oreiro zagra w ogłaszanym już wielokrotnie thrillerze urugwajskiego reżysera Israela Adriana Caetano “Mala”, w której być może spotka się z inną urugwajską aktorką, Barbarą Mori. Oreiro wcieli się w nim w postać kobiety, która porzucona przez narzeczonego postanawia zemścić się na wszystkich mężczyznach, którzy gwałcą lub znęcają się nad kobietami. To rodzaj współczesnej wersji Robin Hooda sponiewieranych kobiet, komentuje Caetano.

 Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.