„Chwytaj dzień” z Alinne Moraes wkrótce w TVS

Już niebawem na antenie TVS pierwszy odcinek brazylijskiej telenoweli Chwytaj dzień (“Viver a vida”). Historia Manoela Carlosa, wyreżyserowana przez Jayme

Już niebawem na antenie TVS pierwszy odcinek brazylijskiej telenoweli Chwytaj dzień (“Viver a vida”). Historia Manoela Carlosa, wyreżyserowana przez Jayme Monjardima, opowiada o przezwyciężaniu trudności: o tym, do czego jesteśmy zdolni, gdy znajdujemy się w ślepym zaułku, gdy czujemy się ograniczeni, ale mamy odwagę do walki i nadzieję na osiągnięcie celu.

Telenowela przedstawia losy Heleny (Taís Araújo), top modelki o międzynarodowej sławie, która znajduje się u szczytu kariery. Podczas pokazu mody w Búzios, Helena poznaje Marcosa (José Mayer) i oczarowana jego wdziękiem i osobą, zakochuje się w nim, by niebawem pojąć za męża. Marcos był już wcześniej żonaty z Terezą i ma trzy córki. Jedną z nich jest Luciana (Alinne Moraes), młoda dziewczyna, rozpieszczona przez rodziców, która marzy o sukcesie na wybiegu. Niestety w swoim marzeniu pozostaje sama, albowiem ani jej matka, ani chłopak Jorge (Mateus Solano) nie podzielają jej zainteresowania światem mody.

Podczas podróży, Luciana doznaje wypadku i jej marzenia legną w gruzach. Zostaje sparaliżowana. Bliźniaczy brat Jorge’a, Miguel (Mateus Solano), lekarz, zajmie się rehabilitacją i rozbudzi w dziewczynie nadzieję na nowe życie i miłość.

W telenoweli występują także: Daniele Suzuki, Giovanna Antonelli, Christine Fernandes, Thiago Lacerda i Rodrigo Hilbert.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.