W ciągu najbliższych dni dojdzie do kilku ważnych zmian w scenariuszu telenoweli “Cachito de Cielo”, które mają na celu zwiększenie atrakcyjności historii. Nasza rodaczka Maya Mishalska, którą po raz ostatni widzieliśmy w telenoweli “Podwójne życie Angeliki”, dołączy do obsady produkcji z udziałem Maite Perroni i Pedro Fernándeza.

Nie wiemy jeszcze jaką postać odegra w tej historii. Możliwe, że będzie rywalką Renaty w walce o miłość ojca “Chavy”?

Finał “Cachito de Cielo” początkowo zaplanowano na październik, jednak ostatnio zdecydowano o przedłużeniu produkcji i zakończy się ona na początku listopada.


52 KOMENTARZE

  1. JESTESCIE NIE TYLKO PLYTKIE ALE I DZIECINNE, PO CO KLUCICIE SIE O ANAHIO I MAYTE GDY TA STRONA JEST POSWIECONA INNEJ AKTOECE- KTOS WAM PRANIE MOZGU ZROBIL, PRZEZ WASZE KLUTNIE TERAZ NA SAMA MYSL O ANAHI ZYGAC MI SIE CHCE, A JEJ GLOS-ISTNA MASAKRA

  2. Joana jesteś osobą płytką i powierzchowną skoro oceniasz ludzi po wyglądzie. Piszesz,że nienawiść jest cechą dzieci w przedszkolu to WITAJ w klubie maluchów. Mam ci przypomnieć z jaką zawziętością pisałaś brednie na temat M. Perroni, czy może twoja inteligentna pamięć zawodzi? Widzę, że ty szanujesz i respektujesz innych użytkowników więc pozostaje mi tylko pogratulować ci snobizmu.

    Co do angeli to oglądałam kiedyś kilka odcinków Zbuntowanych i właśnie jako jedyna anahi była dla mnie odrażająca i właśnie przez to moja apatia dla jej.

  3. No ja ciebie miki to na oczy nie widziałam i wolę nie widzieć, bo zapewne wyglądasz tak paskudnie jak twoja szkaradna “inteligencja” ( choć z twoich wpisów nie wynika byś wogóle ją posiadała). A problemy ze zrozumieniem takich słów jak kultura, szacunek czy już nawet hipokryzja to macie największe wy. Kto umie posługiwać się polskim językiem bez problemu zorientuje się że mamy tu do czynienia z rozzłoszczonymi małymi małolatami, które nie mają zielonego pojęcia o edukacji i respektowaniu innych użytkowników. Cóż ja tego od was nie wymagam, poziom ktory reprezentujecie w pełni mi wystarczy. Wiem że nici innego nie jesteście w stanie zaoferować. A stwierdzenie że się kogos nienawidzi bo jest osobą dziecinną ( choć się jej nie zna osobiście ) to już totalny dowód bezmyślności i właśnie ignorancji. Chyba ktoś musi cofnąć się do etapu przedszkolnego bo jest zacofany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.