Cheias de Charme

Pełne wdzięku błyszczą i rozjaśniają! Penha, Rosário i Cida – pokojówki, które zniszczą twoją rutynę. Maria da Penha (Taís Araújo), Maria

Pełne wdzięku błyszczą i rozjaśniają! Penha, Rosário i Cida – pokojówki, które zniszczą twoją rutynę.

Maria da Penha (Taís Araújo), Maria do Rosário (Leandra Leal) i Maria Aparecida (Isabelle Drummond) są pokojówkami pracującymi w luksusowej dzielnicy Rio de Janeiro. Przypadkiem poznają się w areszcie, gdzie z pomocą szczęścia i talentu postanawiają zmienić swoje dotychczasowe życie.

Rosário jest kucharką, która marzy o byciu sławną. Jest zakochana w egocentrycznym gwiazdorze, Fabianie (Ricardo Tozzi) – “Księciu Pokojówek”. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje Inácia (Ricardo Tozzi), opryskliwego kierowcę, który jest wierną kopią jej idola.

Cida to naiwna dziewczyna, która odkrywa, że jest kimś więcej, niż zwykłą pokojówką w rezydencji rodziny Sarmento. Ukochana graficiarza, Rodineia (Jayme Matarazzo), wpada w szpony Conrada (Jonatas Faro) pragnącego wykorzystać ją do podniesienia swojego statusu społecznego. Los szykuje dla Cidy niespodziankę w postaci Elano (Humberto Carrão), jej prawdziwej miłości.

Penha to wojowniczka, która sama wychowała dwóch swoich braci – Alana (Sylvia Nazareth) i Elana. Ma męża oszusta, Sandra (Marcos Palmeira), który żeruje na jej ciężkiej pracy.

Życie tych trzech pokojówek jest terroryzowane przez podupadającą gwiazdę Chayene (Cláudia Abreu), która zdobyła sławę 15 lat temu dzięki swojemu ekstrawaganckiemu wizerunkowi. Dziś jej kariera powoli dobiega końca. Chayane nie cofnie się przed niczym, żeby do tego nie dopuścić. Na domiar złego, na scenie muzycznej pojawia się zespół “Empreguetes”, gdzie liderkami są Penha, Rosário i Cida, które odbierają Chayane coraz więcej fanów. Podupadająca gwiazda decyduje się zniszczyć karierę nowych piosenkarek i robi wszystko, żeby zakłócić ich występy.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: 143 (Brazylia), 120 (Eksport)

SCENARIUSZ: Filipe Miguez i Izabel de Oliveira
REŻYSERIA: Denise Saraceni

OBSADA: Taís Araújo (Penha), Leandra Leal (Rosário), Isabelle Drummond (Cida), Cláudia Abreu (Chayene), Ricardo Tozzi (Fabian/Inácio), Marcos Palmeira (Sandro), Jonatas Faro (Conrado), Jayme Matarazzo (Rodinei), Alexandra Richter (Sônia Sarmento), Aracy Balabanian (Máslova), Tato Gabus Mendes (Ernani Sarmento), Humberto Carrão (Elano) i inni.

TEMAT PRZEWODNI:  Gaby Amarantos – Ex Mai Love

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”65217491″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Kyrtapie chciałabym żeby jakaś stacja kupiła telenowele globo bo jestem fanką tych telenowel.

    1. Ja tak samo. Najlepiej na TV 4, TV6 lub Pulsie.

  2. Romantica raczej nie wykupi, ponieważ kończy nadawanie. W jej miejsce wejdzie kanał CBS Action.

  3. dokladnie mam nadzieje ze romantica wykupi ta telke zapowiada sie niezle:)

  4. Ciekawa fabuła. No i fajna obsada. Pozostaje czekać aż będzie to w Polsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.