„Przeklęta” – Odcinek 100: Ślubne plany

W 100. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Aurora i Rodrigo wyznaczają datę ślubu. Mónica ma poddać się kolejnym badaniom. Emisja 2 grudnia 2019 o godz. 9.00 w Czwórce.

Aurora i Rodrigo rozmawiają o wspólnej przeszłości oraz łączącym ich uczuciu, które nie wygasło, pomimo wielu przeszkód. Mónica trzyma Felipe w szachu. Mężczyzna będzie pomagał jej w symulowaniu choroby z obawy przed ujawnieniem kompromitującego go nagrania. Rodrigo dziękuje Nadii za wszystko, co zrobiła dla Aurory i dla niego. Oznajmia jej także, że bierze ślub. Mónica reaguje nerwowo na wieść, że Luis umówił ją na wizytę u jednego z najlepszych onkologów. Epifania wspomina Xóchitl, że widziała rannego Wencelsaloa. Jest przekonana, że Macrina w zemście rzuciła na niego jakiś urok.

Rodrigo oznajmia matce, że pogodził się z Aurorą i planują się pobrać. Następnie zabiera narzeczoną do miasteczka, aby sama wybrała pierścionek zaręczynowy. Aurora czuje, że decyzja o ślubie jest zbyt pochopna, zwłaszcza że Rafael wciąż przebywa w areszcie. Rodrigo wyznaje jej, że nie chce dłużej zwlekać i pragnie zestarzeć się u jej boku. Mónica nie wyraża zgody na kolejne badania. Felipe uprzedza ją, że jeśli kłamstwo wyjdzie na jaw, jego kariera będzie skończona. Postanawia rozmówić się z doktorem Murrayem i odwieść go od pomysłu wykonania dodatkowych badań. Aurora i Rodrigo wyznaczają datę ślubu. Onésimo zwraca byka Armandowi. Rodrigo udaje się na cmentarz, aby poprosić rodziców Aurory o ich błogosławieństwo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

PrzeklętaComment

  1. Super, że znów dodajecie streszczenia odcinków:) Czy można liczyć na nową telenowelę od stycznia w TV4?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.