Maite Perroni protagonistką “Antes muerta que Lichita”

Według wstępnych zapowiedzi jeszcze w maju Maite Perroni i Arath de la Torre wskoczą na plan nowej produkcji Rosy Ocampo

Według wstępnych zapowiedzi jeszcze w maju Maite Perroni i Arath de la Torre wskoczą na plan nowej produkcji Rosy Ocampo pt. “Antes muerta que Lichita”. W obsadzie znaleźli się także Sherlyn, Eduardo Santamarina, Chantal Andere i Sylvia Pasquel. Telewizyjna premiera telenoweli (w Meksyku) zapowiedziana jest na październik br.

Dla roli Lichity Maite wywróciła do góry nogami swoje dotychczasowe plany. Od kilku miesięcy jej domem było Los Angeles, a kariera toczyła się wokół występów przed publicznością, która przychodziła jej posłuchać. Piosenkarka i aktorka przyznała, że skusiła ją nie tylko sama rola, ale także partner, Arath de la Torre. “Już teraz wiem, że wiele się od niego nauczę. Będę czerpać z jego doświadczenia, żeby odnaleźć sposób wyrażania samej siebie” – powiedziała podczas skromnej konferencji prasowej.

Perroni prawdopodobnie zaśpiewa także jeden z tematów muzycznych telenoweli. “Spróbujemy wykorzystać wszechstronny talent Maite” – zapowiedziała producentka.Comments

  1. Szkoda że Maite nie zagra z Davidem Zepedą jak wcześniej plotkowano.

  2. To Bedzie Genialna Telenowela :) Aktorzy bardzo fajni dopasowani ,Sylvia Pasquel i Chantal Andere napewno dodadza pikanterii jako Antagonistki :) :) :) Mam wielka Nadzieje ze Ta Telenowela zakupi Tv 4 :) albo inna stacja Tak samo ,licze na La Gata :)

  3. Maite ma grać ponoć kobietę z iście walecznym charakterem.Mówi się że to będzie zupełne przeciwieństwo jej dotychczasowych bohaterek,ale coś wydaje mi się że to będzie hit. Dobrze że chociaż Rosy tworzy oryginały których obecnie w Televisie żaden producent nie robi.Zyskała u Mnie duzo.

  4. Mam nadzieję ,że Maite będzie grała bardziej wyrazistą postać z charakterem ,a nie kolejny raz płaczkę,biedną, porzuconą przez rodziców.Po prostu mam dość jej w takiej odsłonie!

  5. Jak dla mnie on będzie staro przy niej wyglądał, chociaż Pedro Fernandez był starszy no i telka była klapą, ciekawe jak będzie tym razem, znowu mamy śmierć czyżby powtórka z Cachito de Cielo?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.