Anahí wyszła za mąż!

To zdecydowanie wydarzenie roku w Latinowoodzie. Miało być spektakularnie, hucznie i… 2 maja. Tymczasem jedna z najbardziej popularnych par w

To zdecydowanie wydarzenie roku w Latinowoodzie. Miało być spektakularnie, hucznie i… 2 maja. Tymczasem jedna z najbardziej popularnych par w Meksyku pobrała się na przekór – po cichu, nie wśród elity, a zwykłych ludzi i bez kilku kreacji ślubnych.

W sobotę (25.04), ku zaskoczeniu wszystkich, o godzinie 10:00 odbyła się ceremonia zaślubin Anahí i Manuela Velasco. W skromnej uroczystości w katedrze San Cristóbal de las Casas wzięło udział 100 gości.

Po uroczystości nowożeńcy udali się na małe przyjęcie w gronie najbliższych i zaszyli się w domu. Wcześniej już zapowiadali, że na razie nie mają w planach miesiąca miodowego.

“Dzielę się z wami zdjęciami z ogromną radością. Niektórzy ludzie mówią, osądzają i myślą, że mogą ranić innych, zapominając, że tak jak oni inni także mają uczucia i serce. Jestem szczęśliwa! Dziś obudziłam się obok mojego MĘŻA i pierwsze, co zrobiłam, podziękowałam Bogu. Udało nam się urzeczywistnić nasze marzenie. Trzy lata razem, a dwa i pół, marząc o ślubie. I stało się! Nasze największe marzenie. Spełniło się! W tym ważnym dniu towarzyszyła mi rodzina. Czego chcieć więcej? Nie mięliśmy wielkiej imprezy, ani też nie jesteśmy obecnie w drodze na naszą podróż poślubną. W życiu jest o wiele więcej ważniejszych rzeczy. Jesteśmy dwójką odpowiedzialnych ludzi. Obecnie mój mąż musi ciężko pracować na rzecz swojego regionu. Będę obok niego i całym sercem wspierać go, jak tylko będę mogła. Ja także jestem na etapie rozpoczynania nowych projektów związanych z moją karierą, której NIE MAM ZAMIARU PORZUCAĆ! Każde z nas ma swoją drogę zawodową, o którą walczy od lat. Miłość to także wspieranie drugiej osoby w realizacji marzeń. Dziękuje za przeczytanie tej wiadomości i wszystkie szczere życzenia. Nowe życie rozpoczyna się dziś! To nie żadna bajka, to życie dwójki ludzi, które rozpoczyna życie razem jako rodzina” – napisała szczęśliwa mężatka na swoich portalach społecznościowych.

W jednym z wywiadów po rozpoczęciu nowego etapu w swoim życiu 31-letnia aktorka i piosenkarka wyznała, że pod koniec roku zamierza zajść w ciąże. W związku z tym w najbliższych jej planach zawodowych brak jest miejsca na telenowelę. Ale nie odwraca się od muzyki i już szykuje dla swoich fanów kilka niespodzianek na najbliższe miesiące.

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]


[/tab]
[/tabs]Comments

 1. A kogo to obchodzi, pseudo aktorka jednego serialu i sezonu…..
  Napiszcie coś lepiej o Adeli Noriega

  1. Pani Noriega nie daje nam ku temu powodów.

 2. GRATULACJE DLA ANKULI !!!!!!!!!
  Wyglądała niczym księżniczka z bajki
  CUDOWNA :)

 3. Widać że się kochają zdjęcia jak z telenoweli gratulacje tylko pozazdrościć:-)

 4. Gratulacje! ;)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.