“La sombra del pasado” wychodzi z cienia

Na 10 listopada zapowiedziano premierę “La sombra del pasado”, nowej produkcji MaPat z Pablo Lylem i Michelle Renaud w rolach

Na 10 listopada zapowiedziano premierę “La sombra del pasado”, nowej produkcji MaPat z Pablo Lylem i Michelle Renaud w rolach głównych. Tymczasem już kilka dni temu Televisa rozpoczęła intensywną kampanię na swoim kanale i w prasie.

Kolonialna sceneria, wąskie uliczki wyłożone brukiem, kolorowe fasady budynków a na ich tle protagoniści historii. Takim widokiem Mapat spróbuje przykuć uwagę w zwiastunach telenoweli. Aby go zrealizować, ekipa wybrała się z wizytą do niewielkiego, turystycznego miasteczka w stanie Puebla, Zacatlán de las Manzanas, na południu Meksyku. Efekty pracy prezentujemy poniżej.

“La sombra del pasado” to historia dwóch zwaśnionych rodów, Mendoza i Alcocer. Powodem sporu są ziemie ale także okryty tajemnicą pozamałżeński romans Severiano Mendozy z Robertą Alcocer. Historia zatacza koło, gdy dziedzic rodu Mendoza, Cristóbal, zakochuje się w Aldonzie, z rodziny Alcocerów.

[tabs tab1=”Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″ tab3=”Zwiastun nr 3″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]Comments

 1. super protagonisci i telenowela !:)

 2. Całkiem ciekawie się zapowiada może młodzi dadzą radę.Wiosenna namiętność to super telka była:-)

 3. remake El Manantial (Wiosenna namiętność) :D obsada swietna i oby telka dorównała produkcji z przed lat ;)

 4. Juz sie nie moge doczekac tej produkcji

 5. To zdjęcie pary jest cudowne! Może być fajna chemia między protami. Akurat Pablo i Michelle to aktorzy, którzy zasłużyli na główne role. Tyle lat w Visie i w końcu im się udało. :)

  1. Właśnie Michelle nie jest tak długo w Televisie. Dosyć szybko dostała protkę.

   1. Chyba z 10 lat gra w telenowelach, dla mnie to długo. Cieszę się, ze zagra główną rolę, jest w podobnym wieku co Boyer, nawet podobnie zaczynały a jednak u Michelle główna rola przyszła trochę później. Ale lepiej późno niż wcale. :)

   2. Ale wiesz, że ona grała w Zbuntowanych? A to było 10 lat temu…

 6. REWELACJA !! Dawno nie było tak zachęcającej promocji w Televisie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.