Na 10 listopada zapowiedziano premierę “La sombra del pasado”, nowej produkcji MaPat z Pablo Lylem i Michelle Renaud w rolach głównych. Tymczasem już kilka dni temu Televisa rozpoczęła intensywną kampanię na swoim kanale i w prasie.

Kolonialna sceneria, wąskie uliczki wyłożone brukiem, kolorowe fasady budynków a na ich tle protagoniści historii. Takim widokiem Mapat spróbuje przykuć uwagę w zwiastunach telenoweli. Aby go zrealizować, ekipa wybrała się z wizytą do niewielkiego, turystycznego miasteczka w stanie Puebla, Zacatlán de las Manzanas, na południu Meksyku. Efekty pracy prezentujemy poniżej.

“La sombra del pasado” to historia dwóch zwaśnionych rodów, Mendoza i Alcocer. Powodem sporu są ziemie ale także okryty tajemnicą pozamałżeński romans Severiano Mendozy z Robertą Alcocer. Historia zatacza koło, gdy dziedzic rodu Mendoza, Cristóbal, zakochuje się w Aldonzie, z rodziny Alcocerów.

[tabs tab1=”Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″ tab3=”Zwiastun nr 3″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]


9 KOMENTARZE

  1. To zdjęcie pary jest cudowne! Może być fajna chemia między protami. Akurat Pablo i Michelle to aktorzy, którzy zasłużyli na główne role. Tyle lat w Visie i w końcu im się udało. :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.