Aktorzy z reguły nie lubią komentować scen miłosnych z seriali i filmów, tłumacząc, że są profesjonalistami i to przecież tylko fikcja. Ale publiczne deklaracje często mijają się z ich faktycznym zdaniem. Jednak w tym przypadku, to nie opinia aktora brzmi najgłośniej, lecz jego żony.

Rodzina Pedro Fernandeza często odwiedza aktora na planie telenoweli „Hasta el fin del mundo”, w której gra główną rolę. Jak się okazuje, wizyty są tylko pretekstem do pilnowania Fernandeza, zwłaszcza kiedy kręci sceny z Marjorie de Sousa. Wierny mąż, od ćwierć wieku związany z tą samą kobietą, Rebecą Garza, szukając sposobu na uniknięcie problemów z zazdrosną żoną, poprosił o zredukowanie scen z piękną Wenezuelką. Zwłaszcza tych z pocałunkami.

Prośba Fernandeza wydaje się trudna do spełnienia, zważywszy na kilka faktów: on i Sousa grają główną parę, w telenoweli emitowanej w prime-time, będącej następcą „Lo que la vida me robó”, w której sceny akcji i te łóżkowe jednakowo podnosiły słupki oglądalności. Pojawiła się plotka, szybko przechwycona przez media, o wprowadzeniu nowego bohatera, który zastąpiłby Fernandeza i dałby publiczności to, na co czeka. Aktorem, który wcieliłby się w tego „trzeciego” (a może „pierwszego”) miałby zostać David Zepeda, przyuważony już kilkakrotnie na spotkaniach z Nicandro Díazem. Plany producenta mają zostać ujawnione w poniedziałek podczas konferencji prasowej.

Sousa i Zepeda spotkali się już za kulisami programu "Mira quién baila" (fot. Univision)
Sousa i Zepeda za kulisami programu „Mira quién baila 2013” (fot. Univision)

14 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się z wami David i Marjorie piękna para jak marzenie:-)Aczkolwiek powinni usmiercić postać Pedra a David mógłby zagrać nową główną postać męską:-)Też uważam że żona Fernandeza nie ma o kogo być zazdrosna ale czasem w zazdrości nie chodzi o urodę patrząc na tą sytuację…

      • W sumie nie śledzę odcinków tej telenoweli, chociaż oglądam wątek Alexy i Armando- chyba najlepsza para w serialu, to dziwnie będzie patrzeć na nowego aktora w starej roli ;) Nie lubię takich zmian, jednak Pedro bardzo nie pasował do tej roli, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło … Przedłużenie mnie nie dziwi ( w takich okolicznościach a do tego ta telenowela ma dobre wyniki oglądalności i potencjał na jeszcze większy hit), ale co zrobi Televisa skoro szykuje już 2 telenowele na godzinę 21:00?

  2. I dobrze, niech odchodzi! Jego żona jest z deka nienormalna! Kto by się rzucił na tego jej Pedrita?! Z pewnością nie Marjorie. Z resztą Pedro już na planie CDC stawiał warunki, że nie chce żadnych intymnych pocałunków z Maite nie wspominając już o scenach łóżkowych, bo żoneczka była zazdrosna LOL! Co z niego za aktor?! Gwiazdor z bożej łaski się znalazł! Wygląda jak typ rodem z rodziny Adamsów!

  3. Mam pytanie??? O co jest zazdrosna jego żona??? Przecież on jest brzydki jak noc chyba kobieta żyje w jakiejś psychicznej desperacji i jest niedowartościowaną kurą domową…:)

  4. Mnie się wydaje, że to tylko takie podkręcanie zainteresowania telenowelą żeby oglądalność wzrosła – tak jak z odejściem Montero z MCET, który podobno jednak zostaje. Zepeda pewnie będzie grał nowego konkurenta Fernandeza a nie główną postać. W sumie nie zdarza się żeby główny aktor odchodził z teli w trakcie realizacji.

  5. Zona Pedra przesadza, no jak można być zazdrosnym o pracę?! Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pedro nie pasował do tej roli, a telenowela nie jest wcale taka zła, ale nie ma chemii między nim i Marjo. Szkoda że w ogóle Diaz zatrudnił Pedra.

  6. ALE TEN PEDRO JEST BRZYDKI FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ OBY ODSZEDL ,ON SIE NIE NADAJE NA 1 PLANOWE OSOBY W SERIALU TYLKO ,JAKO OSTATNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.