Pedro Fernández odejdzie z “Hasta el fin del mundo” przez zazdrosną żonę?

Aktorzy z reguły nie lubią komentować scen miłosnych z seriali i filmów, tłumacząc, że są profesjonalistami i to przecież tylko

Aktorzy z reguły nie lubią komentować scen miłosnych z seriali i filmów, tłumacząc, że są profesjonalistami i to przecież tylko fikcja. Ale publiczne deklaracje często mijają się z ich faktycznym zdaniem. Jednak w tym przypadku, to nie opinia aktora brzmi najgłośniej, lecz jego żony.

Rodzina Pedro Fernandeza często odwiedza aktora na planie telenoweli “Hasta el fin del mundo”, w której gra główną rolę. Jak się okazuje, wizyty są tylko pretekstem do pilnowania Fernandeza, zwłaszcza kiedy kręci sceny z Marjorie de Sousa. Wierny mąż, od ćwierć wieku związany z tą samą kobietą, Rebecą Garza, szukając sposobu na uniknięcie problemów z zazdrosną żoną, poprosił o zredukowanie scen z piękną Wenezuelką. Zwłaszcza tych z pocałunkami.

Prośba Fernandeza wydaje się trudna do spełnienia, zważywszy na kilka faktów: on i Sousa grają główną parę, w telenoweli emitowanej w prime-time, będącej następcą “Lo que la vida me robó”, w której sceny akcji i te łóżkowe jednakowo podnosiły słupki oglądalności. Pojawiła się plotka, szybko przechwycona przez media, o wprowadzeniu nowego bohatera, który zastąpiłby Fernandeza i dałby publiczności to, na co czeka. Aktorem, który wcieliłby się w tego “trzeciego” (a może “pierwszego”) miałby zostać David Zepeda, przyuważony już kilkakrotnie na spotkaniach z Nicandro Díazem. Plany producenta mają zostać ujawnione w poniedziałek podczas konferencji prasowej.

Sousa i Zepeda spotkali się już za kulisami programu "Mira quién baila" (fot. Univision)
Sousa i Zepeda za kulisami programu “Mira quién baila 2013” (fot. Univision)


Comments

 1. Zgadzam się z wami David i Marjorie piękna para jak marzenie:-)Aczkolwiek powinni usmiercić postać Pedra a David mógłby zagrać nową główną postać męską:-)Też uważam że żona Fernandeza nie ma o kogo być zazdrosna ale czasem w zazdrości nie chodzi o urodę patrząc na tą sytuację…

 2. Dziś na konferencji prasowej oficjalnie potwierdzono, że David Zepeda zastąpia Pedra!!!

  1. Ponadto,telenowela zostaje przedłużona do marca ze względu na nowy bieg historii i to że pojawi się Zepeda.

   1. W sumie nie śledzę odcinków tej telenoweli, chociaż oglądam wątek Alexy i Armando- chyba najlepsza para w serialu, to dziwnie będzie patrzeć na nowego aktora w starej roli ;) Nie lubię takich zmian, jednak Pedro bardzo nie pasował do tej roli, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło … Przedłużenie mnie nie dziwi ( w takich okolicznościach a do tego ta telenowela ma dobre wyniki oglądalności i potencjał na jeszcze większy hit), ale co zrobi Televisa skoro szykuje już 2 telenowele na godzinę 21:00?

  2. Tak miało być od razu, ale lepiej późno niż wcale….

 3. I dobrze, niech odchodzi! Jego żona jest z deka nienormalna! Kto by się rzucił na tego jej Pedrita?! Z pewnością nie Marjorie. Z resztą Pedro już na planie CDC stawiał warunki, że nie chce żadnych intymnych pocałunków z Maite nie wspominając już o scenach łóżkowych, bo żoneczka była zazdrosna LOL! Co z niego za aktor?! Gwiazdor z bożej łaski się znalazł! Wygląda jak typ rodem z rodziny Adamsów!

 4. Mam pytanie??? O co jest zazdrosna jego żona??? Przecież on jest brzydki jak noc chyba kobieta żyje w jakiejś psychicznej desperacji i jest niedowartościowaną kurą domową…:)

 5. Mnie się wydaje, że to tylko takie podkręcanie zainteresowania telenowelą żeby oglądalność wzrosła – tak jak z odejściem Montero z MCET, który podobno jednak zostaje. Zepeda pewnie będzie grał nowego konkurenta Fernandeza a nie główną postać. W sumie nie zdarza się żeby główny aktor odchodził z teli w trakcie realizacji.

 6. Cieszę się, że David zastąpi Pedra:))) Świetna zamiana!!!

 7. To byłaby świetna zamiana.

 8. Zona Pedra przesadza, no jak można być zazdrosnym o pracę?! Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pedro nie pasował do tej roli, a telenowela nie jest wcale taka zła, ale nie ma chemii między nim i Marjo. Szkoda że w ogóle Diaz zatrudnił Pedra.

 9. ALE TEN PEDRO JEST BRZYDKI FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ OBY ODSZEDL ,ON SIE NIE NADAJE NA 1 PLANOWE OSOBY W SERIALU TYLKO ,JAKO OSTATNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Oby odszedł. David i Marjorie to moja wymarzona para

 11. no czytalam o tym, bardzo dobrze jesli Pedro odejdzie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.