Chilijczyk Jorge Zabaleta i Kate del Castillo w “Dueños del paraíso”

Telemundo znalazło nowego sojusznika w produkowaniu telenowel. Po wieloletniej współpracy z kolumbijską R.T.I. i meksykańskim Argosem teraz przyszedł czas na

Telemundo znalazło nowego sojusznika w produkowaniu telenowel. Po wieloletniej współpracy z kolumbijską R.T.I. i meksykańskim Argosem teraz przyszedł czas na chilijski TVN. Dotąd wytwórnia z Miami chętnie sięgała po scenariusze pisane przez Chilijczyków i przenosiła je na amerykańskie realia – tak było w przypadku telenowel “Gdzie jest Elisa?”, “Ktoś Cię obserwuje” czy “Dom po sąsiedzku”.

Tym razem obie stacje połączyły swoje siły i tworzą wspólny projekt pod roboczym tytułem “Dueños del paraíso”. Zdjęcia powstają od ponad miesiąca w Miami, dokąd wyemigrowali chilijscy aktorzy. Obsada jest mieszana. W rolach wystąpią Jorge Zabaleta, María Elena Swett (oboje kojarzeni z emitowanej kilka lat temu “Żony dla taty”), Tiago Correa, a także Meksykanie Kate del Castillo, Sofía Lama, Geraldine Bazán, i Kolumbijczycy Miguel Varoni, Juan Pablo Llano oraz Laura Perico.

Akcja rozpoczyna się w latach 70. XIX wieku. Adán Romero i Conrado San Miguel, para zaprzyjaźnionych sąsiadów wpada na pomysł rozkręcenia własnego interesu. Łamiąc swoje zasady i narażając życia, angażują się w przemyt kokainy. Aby wprawić biznes w ruch zawierają sojusz z Meksykanką o imieniu Anastasia, wdową po znanym handlarzu narkotyków, która ma im zapewnić zaopatrzenie. Jak się szybko okazuje konkurencja na rynku jest ogromna i niesie za sobą ogromne ryzyko. Kiedy zadzierają z rywalizującym kartelem Santa Norma, trafiają prostu w centrum wojny narkotykowej, zamieniając ulice południowej Florydy w prawdziwe pole walki.
Comments

  1. […] Poniżej prezentujemy komplet zwiastunów prezentowanych przez amerykańską stację. Zainteresowanych fabułą oraz obsadą odsyłamy tutaj. […]

  2. Elisa,Ktoś cię obserwuje,Dom po sąsiedzku to super produkcje całkiem niedawno je oglądałam a Miguel Varoni jest genialnym aktorem uwielbiam go:-)

  3. Miguel Varoni nie jest Kolumbijczykiem tylko Argentyńczykiem. Jego żona jest Kolumbijką.

    1. Posiada dwie narodowości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.