“La otra cara del alma” usilnie promowana

Po tym, jak Televisa wypuściła dziesiątki zwiastunów telenoweli “Amores verdaderos”, aby zachęcić widzów do jej oglądania, TV Azteca postanowiła pójść

Po tym, jak Televisa wypuściła dziesiątki zwiastunów telenoweli “Amores verdaderos”, aby zachęcić widzów do jej oglądania, TV Azteca postanowiła pójść tym samym tropem i desperacko karmi publiczność kolejnymi promami nowej produkcji z Gabrielą Spanic pt. “La otra cara del alma”.

Akcja telenoweli, jak bezwzględnie wskazują na to spoty reklamowe, kręci się wokół postaci Gabrieli Spanic – Almy de los Ángeles Vallejo. Znana w całym miasteczku Taxco i uważana za osobę uczciwą, szlachetną i z dobrymi manierami, Alma, okazuje się dwulicowa, zgorzkniała oraz gotowa zniszczyć każdego, kto stanie jej na drodze w osiągnięciu wysokiej pozycji w społeczeństwie.

Alma wybiera najprostrzą z dróg awansu – małżeństwo z bogatym właścicielem firmy eksportującej srebro. Z zimną krwią pozbawia go życia w ich noc poślubną, aby bezzwłoczenie dobrać się do jego majątku. Łatwo zdobyta fortuna po zmarłym mężu szybko przestaje jej wystarczać. Spragniona kolejnych zer na koncie, obmyśla plan zabicia własnego wuja, który naiwnie uczynił z niej swoją dziedziczkę.  Niestety, nie jedyną. Po śmierci wuja, Alma musi podzielić się dobytkiem ze swoim kuzynem, Toño, a takie rozwiązanie ją nie zadowala. Pazerna kobieta postanawia uprzykrzyć mu życie, aż ten w końcu decyduje się uciec od Almy i opuszcza miasteczko.

Toño znajduje zatrudnienie w firmie Roberta Cano. Tam poznaje piękną Avelinę, narzeczoną swojego przełożonego. Chłopak odkrywa, że Avelina jest córką jego wuja i także ma prawo ubiegać się o część spadku. On i Avila, w towarzystwie Roberto, wyruszają do Taxco, aby ubiegać się o to, co prawnie im się należy. Podczas gdy Toño i Avila próbują zdemaskować prawdziwą twarz Almy, Roberta dopada strzała amora i zakochuje się w bogaczce…

[tabs tab1=”Promo 1″ tab2=”Promo 2″ tab3=”Promo 3″ tab4=”Promo 4″ tab5=”Promo 5″ tab6=”Promo 6″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[tab id=5]
[/tab]
[tab id=6]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Gaby rzeczywiście jest stworzona do grania takich kobiet myślę że telka może odnieść sukces;)

  2. tak gra falszywa suke niezadowolona z zycia, uwielbiam takie telki napewno odniesie sukces!

  3. to Gaby gra ta dwulicowa kobiete?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.