Herederos de una venganza

Antonio Puentes, młody inżynier rolnictwa, przybywa do Vidisterra, aby poślubić narzeczoną, Angie. Podczas wesela kobieta znika. Po całonocnych poszukiwaniach zostaje

Antonio Puentes, młody inżynier rolnictwa, przybywa do Vidisterra, aby poślubić narzeczoną, Angie. Podczas wesela kobieta znika. Po całonocnych poszukiwaniach zostaje znaleziona martwa w lesie. Antonio zamierza pozostać w miasteczku, aby rozwiązać zbrodnię i pomścić żonę.

To słynące z winnicy miasteczko, Vidisterra, jest całkowicie zdominowane przez Lożę Odwróconego Krzyża, utworzoną przez Nazistów, kryminalistów zbiegłych podczas Drugiej Wojny Światowej. Jej członkowie są przekonani, że ich misją jest ocalić miasteczko przez klątwami. Są nimi: burmistrz, komisarz, lekarz i najbardziej wpływowi biznesmeni. To oni poświęcili życie Angie, aby zgodnie z wyznawanymi zasadami, powstrzymać klątwę.

Zmierzając do miasteczka, Antonio poznał piękną Mercedes Leiva. Kobieta spędziła ostatnie osiem lat w więzieniu, niewinnie skazana za zabicie męża. Jak się okazuje, winnym obu śmierci, zarówno Angie, jak i męża Mercedes, jest Octavio Capogreco, skorumpowany burmistrz miasteczka.

W miarę jak miłość Antonia i Mercedes się pogłębia, pojawiają się także ludzie i przeszkody gotowe ich rozdzielić. Na przykład obsesyjnie zakochani w Antonio lekarz i prokurator okręgowy, oraz podejrzenie, że Antonio i Mercedes są rodzeństwem. Na szczęście nie są sami i w każdej sytuacji mogą liczyć na wsparcie brata Mercedes, Lucasa, zakochanego do szaleństwa w Emilii, młodej dziedziczce winnic Piave. Lecz i on ma swojego rywala. Jest nim Rafael, przyjaciel Antonia i wspólnik Capogreco, gotowy na wszystko, aby rozdzielić go z Emilią.

Po wielu trudach i tragediach, Antonio odkrywa prawdę. Dowiaduje się, że jest synem dwojga członków loży, poznaje ich sekretne działania oraz potwierdza, że to oni stoją za śmiercią Angie. W porywie szaleństwa i desperacji, chce skończyć z nimi wszystkimi. Pada jednak ofiarą pułapki zastawionej przez Benicia, chilijskiego biznesmena, także członka loży. Oskarżony o zabicie kuzyna Mercedes trafia do więzienia. Tym samym Benicio udaje się wzniecić w Mercedes nienawiść do Antonia.

Po dwóch latach spędzonych za kratkami, złość i pragnienie zemsty jeszcze bardziej wzmagają się w Antoniu. Podczas przeniesienia, ktoś próbuje zabić Antonia z polecenia Benicio. Antonio skutecznie broni się przed napastnikiem, zbiega i wraca do miasteczka. Odkrywa, że jego ukochana poślubiła mężczyznę, który wsadził go do więzienia, i na dodatek ma z nim dwuletniego syna. Teraz, gdy nie zostało mu już nic, może skupić się na jednym: na zemście na tych, którzy zrujnowali mu życie.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: ok. 170

SCENARIUSZ: Leandro Calderone
REŻYSERIA: Jorge Montero, Jorge Bechara
PRODUCENT: Adrián Suar, Paula Granica

OBSADA: Luciano Castro (Antonio Puentes), Romina Gaetani (Mercedes Tannat Leiva), Marcela Klosterboer (Emilia San Marco), Federico Amador (Rafael Ferrero), Leonor Benedetto (Regina Piave), Rodolfo Ranni (Octavio Capogrecco), Antonio Grimau (Vicente Roca), Marco Antonio Caponi (Lucas Merlot Leiva), Betiana Blum (Delicia Leiva), Noemí Frenkel (Gretel), Sergio Surraco (Cosme Capogrecco), Guillermo Arengo (Pedro Cortéz), Virginia Kaufmann (Frida Crause), Victorio D’Alessandro (Miguel Morán), Gimena Accardi (Emilia “China” Villegas), Felipe Colombo (Bernardo Berlanga), Manuela Pal (Paula Lezcano), Anita Gutierrez (Estrella Azul), Cecilia Miserere (Sabina Cortéz), Federico Sall (Catulo Tedeschi), Ian Zelener (Ian) i inni

TEMAT PRZEWODNI: David Bisbal – Herederos
[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Cudowna piosenka Bisbala juz zachęca

  2. ja też ją chce w Polsce

  3. Ja też bym chciał.

  4. NAPEWNO BEDZIE TO SWIETNA TELKA SA ZNANI AKTORZY I FABULA JEST CIEKAWA, MAM NADZIEJE ZE BEDZIEMY MOGLI ZOBACZEC JA W POLSCE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.