Kate del Castillo zagra w CSI!

Meksykańska aktorka, Kate del Castillo (39 lat), trafiła na plan amerykańskiego serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Aktorka nie zdradza na

Meksykańska aktorka, Kate del Castillo (39 lat), trafiła na plan amerykańskiego serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Aktorka nie zdradza na razie żadnych szczegółów na temat swojej postaci. O udziale w popularnym na całym świecie serialu poinformowała na oficjalnym twitterze.

Kate została ostatnio nagrodzona w Meksyku prestiżową nagrodą „Diosa de la plata Dolores del Río”, jaką uhonorowano jej wieloletnią karierę i liczne sukcesy. Aktorka była podwójnie wzruszona, gdyż statuetkę wręczył jej ojciec, także aktor, Érick del Castillo („Kobieta ze stali”).

Główna rola Teresy Mendozy w telenoweli „Królowa Południa” i jej międzynarodowy sukces bezpośrednie przyczyniły się do rozkwitu kariery aktorki. To właśnie dzięki niej Del Castillo zagrała w filmie „Wihout men”, u boku Evy Longoria („Gotowe na wszystko”). Film stał się głośny przede wszystkim za sprawą gorącej sceny, w której kreowane przez obie aktorki postaci namiętnie się całują. Ponadto, Kate wystąpiła w filmie „K-11”. Wciela się w nim w transwestystę o imieniu Julio Ruiz. Film opowiada o młodym producencie musicali, który po libacjach nocnych, budzi się w więzieniu w Los Angeles. Aktorka wyraża pełne zadowolenie z nowych ról i wyzwań.

Poniżej prezentujemy trailer filmu „Wihout men”.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.