Meksykańska aktorka, Kate del Castillo (39 lat), trafiła na plan amerykańskiego serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Aktorka nie zdradza na razie żadnych szczegółów na temat swojej postaci. O udziale w popularnym na całym świecie serialu poinformowała na oficjalnym twitterze.

Kate została ostatnio nagrodzona w Meksyku prestiżową nagrodą „Diosa de la plata Dolores del Río”, jaką uhonorowano jej wieloletnią karierę i liczne sukcesy. Aktorka była podwójnie wzruszona, gdyż statuetkę wręczył jej ojciec, także aktor, Érick del Castillo („Kobieta ze stali”).

Główna rola Teresy Mendozy w telenoweli „Królowa Południa” i jej międzynarodowy sukces bezpośrednie przyczyniły się do rozkwitu kariery aktorki. To właśnie dzięki niej Del Castillo zagrała w filmie „Wihout men”, u boku Evy Longoria („Gotowe na wszystko”). Film stał się głośny przede wszystkim za sprawą gorącej sceny, w której kreowane przez obie aktorki postaci namiętnie się całują. Ponadto, Kate wystąpiła w filmie „K-11”. Wciela się w nim w transwestystę o imieniu Julio Ruiz. Film opowiada o młodym producencie musicali, który po libacjach nocnych, budzi się w więzieniu w Los Angeles. Aktorka wyraża pełne zadowolenie z nowych ról i wyzwań.

Poniżej prezentujemy trailer filmu „Wihout men”.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.