Jorge Salinas urażony pocałunkiem?

Meksykański aktor Jorge Salinas (“Zakazane uczucie”) wziął udział w finałowej gali programu “Nuestra Belleza Latina”. Jego zadanie polegało na odegraniu

Meksykański aktor Jorge Salinas (“Zakazane uczucie”) wziął udział w finałowej gali programu “Nuestra Belleza Latina”. Jego zadanie polegało na odegraniu scen z finalistkami show. Jedna z uczestniczek, Ivanna Rodríguez, postanowiła skorzystać z okazji, iż w jej skrypt wpisany był pocałunek z przystojnym aktorem i odważyła się na ciut więcej…

Media od razu wychwyciły moment, w którym Rodríguez wgryza się w wargę Salinasa, który bynajmniej nie pomógł jej w zdobyciu lepszych not. Meksykanim poczuł się urażony tym incydentem i nie trzeba było długo czekać na jego reakcję. W wywiadzie oznajmił, że nowa generacja aktorów jest zła, gdyż brakuje jej szacunku i pokory wobec publiczności, przed którą występuje. Poproszona o komentarz Ivanna zapewniała, że przed zagraniem sceny rozmawiała z aktorem o tym, na jaki pocałunek ma ochotę i ten dał jej w tej kwesti wolną rękę.

A Wy jak oceniacie zachowanie uczestniczki programu? Polecamy Wam wideo poniżej, a zwłaszcza kontrowersyjną scenę z pocałunkiem (3:34).

[tabs tab1=”Nuestra Belleza – Final”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. dla mnie to dośc że debilnie odegrała tą scene to jeszcze wykorzystała aktora co za pusty łeb bo inaczej takiej sie nie da nazwać wcale się nie dziwie reakcji Jorge poważny świetny aktor a tu takie beztalencie troche makijażu na twarzy i tyle nieprofesjonalne zachowanie i brak pokory i taktu!!!

  2. nie nazwalabym tego pocalunkiem ona poprostu ciagnie :)mu warge no coz nie kazdy umie calowac

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.