"Golpe al corazón" uderzy z wyprzedzeniem | novela.pl

“Golpe al corazón” uderzy z wyprzedzeniem

novela.pl 25 lipca 2017 2

Telefe zapowiada nadchodzącą premierę nowej telenoweli Quique Estevaneza pt. “Golpe al corazón” z Sebastiánem Estevanezem i Eleonorą Wexler

“Golpe al corazón” uderzy z wyprzedzeniem

Były “Na straży miłości”, “Słodka miłość”, “Droga do miłości”, zaś teraz będzie cios w serce – “Golpe al corazón”. Pod takim tytułem kryje się najnowsza telenowela Quique Estevaneza z jego synem, Sebastiána Estevanezem, w roli głównej. 46-letniemu aktorowi partneruje Eleonora Wexler (“Amar después de amar”).

Twórca telenoweli wyjawił, że stworzył klasyczną opowieść o miłości dwojga ludzi z różnych światów. Wexler wcieli się w postać lekarki, ubiegającej się o stanowiska dyrektora kliniki. Estevanez zagra boksera, który po stracie żony zdejmuje rękawice i rozpoczyna pracę jako pielęgniarz. Ich miłość zrodzi się na szpitalnych korytarzach. O to, by nie rozkwitła, będą zabiegać dwie antagonistki i jeden antagonista.

W czołówce obsady znajdują się Manuela Pal, Ramiro Blass, Georgina Barbarossa, Miguel Ángel Rodríguez, Claudia Palaco, Marcelo de Bellis, Natalia Lobo, Vico D’Alessandro i Viviana Saccone.

Zdjęcia do telenoweli rozpoczęły się w drugim tygodniu czerwca. Niebawem produkcja zadebiutuje na antenie Telefe. Argentyńska telewizja podjęła decyzję o przyspieszeniu daty premiery po tym jak wczoraj usunęła z ramówki telekomedię “Fanny, la fan”. Pierwszy spot “Golpe al corazón” już trafił na antenę oraz do sieci.

2 komentarze »

  1. Karol 3 sierpnia 2017 o 10:55 - Reply

    Może są szanse nanwyemitowanie w polsce, chlciaż i tak będę oglądać po hiszpańsku?

  2. beba 27 lipca 2017 o 09:36 - Reply

    spotu nie mozna juz zobaczyc… ale i tak czekam… zapowiada sie ciekawie… chociazjak na telenowele argentynskie bedzie pewnie troche absurdalnie i wkurzajaco… amo…

Komentarze »


X