„Twoja na zawsze” – Odcinek 105: Niemile widziana wizyta

W 105. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran nachodzi Olvido w szpitalu. Emisja 9 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Stefano cieszy się widokiem Olvido pogrążonej w chorobie psychicznej, gdyż daje mu to wolną rękę do dysponowania jej pokaźnym majątkiem. Diego przeczesuje ulice miasta w poszukiwaniu syna. Eufrasia namawia Chuya, żeby zaczął rozglądać się za bogatą narzeczoną, gdyż część fortuny Olvido wkrótce będzie należała do niego. Angustias pragnie utrzymać swój romans z Jaguarem w sekrecie. Soraya wpuszcza Iran do Olvido. Pacjentka dostaje ataku, z którego mściwa pielęgniarka musi tłumaczyć się doktorowi Villanuevie. Między Davidem a Raquelą dochodzi do zażartej kłótni z powodu Olvido. Kobieta obwinia ją o kradzież fortuny oraz miłości zmarłego męża i syna. Pancho uprzedza Verónicę, by uważała na Iran, gdyż jest kobietą bez skrupułów. Diego i Rodrigo śledzą Jaguara i Angustias, gdy ci zmierzają do kryjówki Nelsona. Iran prosi Stefana, żeby opłacił pobyt Vanessy w szpitalu. Obiecuje, że spłaci dług po rozwodzie z Diegiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.