Gabriela Spanic protagonistką “Ángel Caído”

Gabriela Spanic (“Kraina namiętności”) po wielkim sukcesie “Emperatriz” powraca do telenowel. Gwiazda zagra główną rolę w “Ángel caído”, nowej produkcji

Gabriela Spanic (“Kraina namiętności”) po wielkim sukcesie “Emperatriz” powraca do telenowel. Gwiazda zagra główną rolę w “Ángel caído”, nowej produkcji przygotowywanej przez Azteca Novelas. “Jestem bardzo szczęśliwa z kolejnej szansy, którą daje mi wytwórnia” – zdradziła na Twitterze.

Jej partnerem w tej historii będzie aktor Eduardo Capetillo, który powraca do gatunku telenowel po krótkiej przerwy. Aktorzy mieli już szansę pracować razem przy okazji  “Kobiety ze stali” w 2010 roku.

“Ángel caído” na antenie zadebiutuje już w listopadzie. Zastąpi w ramówce “Amor cautivo”.Comments

  1. Bardzo ubolewam nad tym, ze w Polsce nie mozemy ogladac Gabi:(

  2. Kurde kiedy wreszcie jakaś stacja puści telkę z Azteki ??!! Puszczają tylko jakieś dziadostwa z Televisy gdzie nic się nie dzieje, zero akcji i kupa gadaniny. Azteca pokazuje, że telenowele idą z biegiem czasu i nie są przeznaczone tylko dla kucharek i kur domowych!!!

  3. szkoda że w polsce nie puszczają telek azteci bardzo szkoda,moja ukochana gabrysia super że ma nową rolę

  4. Capetillo i Spanic pasują do siebie. Dobrze, że to oni graja protagonistów.

  5. Azteca tez robi świetne telki np Vuelveme a querer z Jorge Alberti i Marianą Torres jako protagonistami czy te z tego roku sa świetne.a i Jorge ma podobno grac też w tej telce Angel caido ma byc antagonsitą, sprawdził się już w roli protagonisty zobaczymy jak zagra złego i grał też z Gabrielą Spanic w Emperatriz

  6. Szkoda że nie gra już w Televisie. Ale dobre i to, zawsze będzie można na nią popatrzeć.

  7. Super:)) juz nie moge sie doczekać! :) gratuLacje dla Gaby :)))

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.