Gabriela Spanic („Kraina namiętności”) po wielkim sukcesie „Emperatriz” powraca do telenowel. Gwiazda zagra główną rolę w „Ángel caído”, nowej produkcji przygotowywanej przez Azteca Novelas. „Jestem bardzo szczęśliwa z kolejnej szansy, którą daje mi wytwórnia” – zdradziła na Twitterze.

Jej partnerem w tej historii będzie aktor Eduardo Capetillo, który powraca do gatunku telenowel po krótkiej przerwy. Aktorzy mieli już szansę pracować razem przy okazji  „Kobiety ze stali” w 2010 roku.

„Ángel caído” na antenie zadebiutuje już w listopadzie. Zastąpi w ramówce „Amor cautivo”.


7 KOMENTARZE

  1. Kurde kiedy wreszcie jakaś stacja puści telkę z Azteki ??!! Puszczają tylko jakieś dziadostwa z Televisy gdzie nic się nie dzieje, zero akcji i kupa gadaniny. Azteca pokazuje, że telenowele idą z biegiem czasu i nie są przeznaczone tylko dla kucharek i kur domowych!!!

  2. Azteca tez robi świetne telki np Vuelveme a querer z Jorge Alberti i Marianą Torres jako protagonistami czy te z tego roku sa świetne.a i Jorge ma podobno grac też w tej telce Angel caido ma byc antagonsitą, sprawdził się już w roli protagonisty zobaczymy jak zagra złego i grał też z Gabrielą Spanic w Emperatriz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.