Fernando Colunga i Eduardo Yáñez, złodziejski duet w filmie “Ladrones”

Fernando Colunga i Eduardo Yáñez w “Ladrones”, kontynuacji kasowego hitu “Ladrón que roba a ladrón”, według scenariusza i reżyserii Joego Mendeza.

W 2007 roku Fernando Colunga (“Sidła namiętności”) i Miguel Varoni (“Dom po sąsiedzku”) stworzyli złodziejski duet w meksykańskim filmie “Ladrón que roba a ladrón”, hicie kasowym, który zarobił prawie 7 milionów dolarów. Osiem lat po premierze reżyser Joe Menendez stworzył jego kontynuację – “Ladrones”. Do dwójki wcześniej wymienionych dołączyła jeszcze jedna gwiazda szklanego ekranu, Eduardo Yáñez (“Prawdziwe uczucie”), oraz amerykańska aktorka Jessica Lindsey (“Iluzja”). Film jest wyświetlany od 9 października w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Alejandro (Colunga) i Emilio (Varoni) porzucili bandyckie nawyki, by wieść przykładne życie. Ten pierwszy jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, a drugi włączył się szeregi FBI. Jednak kiedy Alejandro dowiaduje się o problemach swoich rodaków, walczących o odzyskanie ziem leżących na terytorium Teksasu, które dawniej należały do Meksyku, postanawia włączyć się do pomocy. Ponieważ nie może liczyć na pomoc Emilia, puka do drzwi innego “emerytowanego” złodzieja, imieniem Santiago (Yáñez), by pomógł mu pokrzyżować zamiary Mirandy Kilroy (Lindesy).

[tabs tab1=”Ladrones – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”25846″][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Zapowiada Się SUPER :D

  2. też bym zobaczyla

  3. Chciałabym obejrzeć te 2 części filmu. Kocham Ferdzia,Lala i Miguela:-):-):-)Ktoś wie czy gdzieś je można obejrzeć z napisami?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.