„La fan” – Odcinek 66: Szansa dla Gabriela

W 66. odcinku telenoweli „La fan”: Gabriel prosi Vale, aby dała mu szansę. Emisja 8 lipca 2019 o godz. 19.55 w AXN White.

Lucas oznajmia Vale, że Tomás jest odtąd prawnie jej synem. Jessica zachodzi w ciążę z Miguelem. Zamierza wmówić Diegowi, że to on jest ojcem dziecka. Bob wie o jej intrydze. Przeczuwa również, że wkrótce coś złego spotka Vale. Lucía symuluje amnezję przed lekarzem. Oświadcza, że pamięta jedynie swoje imię oraz imię Lucasa. Policji udaje się go namierzyć. Lekarz zaznajamia Lucasa z sytuacją i przekonuje, aby przyjechał do Kolumbii w celu zidentyfikowania pacjentki. Dyrektor stacji wzywa do siebie obsadę telenoweli „Miłość, miłość, miłość”, aby ogłosić jej zakończenie.

Lucas próbuje popełnić samobójstwo, skacząc z budynku. Rezygnuje z zamiaru, gdy udaje się mu się zdobyć przebaczenie Vale, choć znów ją okłamuje. Vale wyznaje przed kamerami, że jej romans z Lucasem był farsą, która miała podbić słupki oglądalności. Benicio rozwodzi się z Adrianą i wyznaje miłość Miriam. Ma nadzieję, że otrzyma od niej szansę. Benicio informuje Diega o powrocie Adriany. Ten przekazuje nowinę Jessice. Eloísa ma tajemniczego wielbiciela, który obdarowuje ją kwiatami i prezentami. Carlos jest o niego zazdrosny. Diego nie potrafi wybaczyć Adrianie, że odeszła w momencie, gdy sprawy się skomplikowały. Gabriel proponuje Vale, żeby została jego narzeczoną. Ona zgadza się dać mu szansę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.