„La fan” – Odcinek 68: Dodatkowy ciężar

W 68. odcinku telenoweli „La fan”: Lucas zabiera Lucíę do Miami. Adriana i Diego planują zamieszkać razem. Emisja 10 lipca 2019 o godz. 20.05 w AXN White.

Lucas zostaje zmuszony do zaopiekowania się Lucíą. Damián proponuje, że wyjedzie razem z nimi i zajmie się terapią chorej. Felicitas przekazuje Gabrielowi i Vale adres miejsca, w którym prawdopodobnie przebywa Úrsula. Ponieważ po przyjeździe nie zastają jej, zostawiają dla niej wiadomość u portiera. Vale wyjawia Jessice i Felicitas, że spotyka się z Gabrielem. Diego i Leo stają się rywalami o względy Adriany.

Quique wyznaje Eloísie, że jest jej tajemniczym wielbicielem. I chociaż ona daje mu jasno do zrozumienia, że jest zaręczona z Carlosem, on nie traci nadziei, że ją do siebie przekona. Miriam przyjmuje oświadczyny Benicia. Salma wybucha śmiechem na wieść o związku Gabriela z Vale. Jednocześnie cieszy się z tego, ponieważ daje jej to wolną drogę do zdobycia Lucasa. Eloísa nie chce wyjawić Carlosowi, że poznała tożsamość swojego wielbiciela. Adriana godzi się z Diegiem. Proponuje mu, żeby zamieszkali razem. Lucas informuje Vale o swoim powrocie. Ona oznajmia mu, że nie są już parą, gdyż związała się z Gabrielem. Jessica udaje, że została potrącona przez Adrianę. Felicitas kokietuje Gabriela, gdy ten przychodzi do niej, aby wypytać się o Úrsulę.

Lucía wtajemnicza Damiána w swoje niecne plany. Wybiera się na boisko, gdzie gra Tomás, aby przyjrzeć mu się z daleka. Gabriel, Lucas, Salma i Vale spotykają się w stacji telewizyjnej w celu odbycia rozmowy na temat kolejnej telenoweli. Gabriel i Salma mieliby zagrać w niej główne role, a Lucas miałby wcielić się w czarny charakter – w pałającego żądzą zemsty mężczyznę o zdeformowanej twarzy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.