„La fan” – Odcinek 70: Lucía ujawnia się przed Vale

W 70. odcinku telenoweli „La fan”: Gabriel mówi Lucasowi, dlaczego go nienawidzi. Lucía spotyka się z Vale. Emisja 12 lipca 2019 o godz. 20.05 w AXN White.

Lucas nie pozwala Tomásowi zostać u niego w domu. Jessica zmyślnie unika odpowiedzi na pytanie o maskę i nakazuje Miguelowi zapytać o nią Miriam. Adriana dowiaduje się o bójce Diega z Leo. Wybiega przed budynek, aby doprowadzić do rozejmu. Diego i Leo zostają zawieszeni zarówno w pracy, jak i w grze w piłkę. Eloísa dostaje ataku kaszlu z nerwów na wieść, że Enrique został nowym wspólnikiem w firmie. Wyjaśnia Carlosowi, że ma on powiązania z mafią i namawia do rozwiązania spółki. Carlos obiecuje jej, że prześwietli partnera i jeśli odkryje, że wykorzystuje firmę do prania brudnych pieniędzy, podejmie odpowiednie działania.

Diego i Adriana godzą się. Lucía prosi Lucasa, żeby został z nią na noc. On odmawia. Przypomina jej, że ich związek już dawno się zakończył i teraz kocha inną kobietę. Vale nie chce iść do łóżka z Gabrielem. Lucas proponuje Tomásowi, że odwiezie go do szkoły, a przy okazji porozmawiają, aby lepiej się poznać. Gabriel wyjawia Lucasowi, że go nienawidzi ponieważ był kochaniem Lucíi. Vale otrzymuje wiadomość, że ma stawić się w domu Lucasa, gdzie czeka na nią niespodzianka. Przez chwilę waha się, czy powinna iść, ale w końcu to czyni Drzwi do domu otwiera jej Damián, który informuje ją, że Lucasa nie ma w domu. Chwilę później jej oczom ukazuje się Lucía.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.