„La fan” – Odcinek 67: W pułapce

W 67. odcinku telenoweli „La fan”: Lucía udaje amnezję przed Lucasem. Vale demaskuje Salmę. Emisja 9 lipca 2019 o godz. 20.05 w AXN White.

Vale prosi Gabriela, żeby był dla niej cierpliwy, gdyż wciąż nie podniosła się po tym, co zrobił jej Lucas. Przyznaje, że sama również nie była bez winy, gdyż okłamała go w sprawie Úrsuli. Jessica nakrywa Diega i Adrianę na pocałunku. Lucía budzi się w obecności Lucasa. Jest uradowana jego widokiem. Diego chce grać w drużynie Adriany. Ona zgadza się go przyjąć pod warunkiem, że nie odejdzie z pracy. W trakcie prezentacji Diego wyzywa kapitana drużyny na pojedynek. Miriam obawia się, że jej związek z Beniciem nie przetrwa próby.

Salma zamierza wyjawić prawdę o romansie Lucasa i Vale, żeby ich pogrążyć. Tomás próbuje się skontaktować z Lucasem, podczas gdy ten jest w Kolumbii. Gabriel prosi Felicitas o pomoc w odnalezieniu Úrsuli. Vale odkrywa, że Salma spiskuje przeciwko niej i Lucasowi. Zwraca się do niej z pretensjami. Salma nie wypiera się oskarżeń i korzysta z okazji, aby dokuczyć Vale. Camilo nagrywa finałową scenę telenoweli bez udziału Lucasa. Gabriel i Vale planują spotkanie wieczorem. Felicitas rujnuje ich plany, gdy wyjawia im, że zna miejsce pobytu Úrsuli. Quique składa Eloísie niezapowiedzianą wizytę. Lucía zostaje wypisana ze szpitala. Lucas jest zmuszony zająć się nią.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.