„Włoska narzeczona” – Odcinek 10: Fiorella i Gianna wracają na ranczo

W 10. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Gianna zostają poszczute psami, gdy wracają na ranczo. Emisja 29 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Favio proponuje Fiorelli, że pokryje koszty podróży jej i Gianny do Włoch, jeśli spędzi z nim noc. Adela nie chce dłużej okłamywać Vittoria i mówi mu, że Fiorella wcale go nie oszukała i przez cały czas, gdy mieszkała pod jej dachem, próbowała go odnaleźć. Benito tłumaczy się przed Vittoriem, że o niczym nie wiedział. Pedro dowiaduje się o wypadku taksówki, którą jechały dwie dziewczyny obcej narodowości, a jedna z nich zginęła. Przerażony myślą, że chodzi o Fiorellę i jej siostrę, prosi Fidela, żeby zdobył więcej informacji.

Pedro wstawia się za Roxaną, gdy Eloisa wyrzuca ją z domu. Chłopak stara się przetłumaczyć babci, że nie może żyć w nienawiści. Ona wyjaśnia mu, że nie żywi do nikogo nienawiści, lecz złości ją myśl, że jest otoczona przez stado chciwców. Vittorio zapowiada Benitowi, że gdy odnajdzie Fiorellę, zmusi ją, by zapłaciła za to, co mu zrobiła. Fiorella i Gianna zostają poszczute psami przez Dantego, gdy przyjeżdżają z powrotem na ranczo Los Ángeles.

Emisja 29 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.