„La fan” – Odcinek 69: Zamieszanie

W 69. odcinku telenoweli „La fan”: Jessica atakuje Adrianę. Lucía przysłuchuje się kłótni Lucasa z Salmą. Emisja 11 lipca 2019 o godz. 20.05 w AXN White.

Damián nie pozwala Lucíi zbliżyć się do syna z obawy, że ktoś ją zobaczy. Jessica posądza Adrianę o umyślne potrącenie. Adriana uprzedza Diega, że rozstaną się, jeśli Jessica będzie się wtrącała się pomiędzy nich. Ignacio udaje przed Beniciem, że akceptuje jego związek z Miriam. Gdy zostaje sam na sam z Miriam, zapowiada że nie dopuści do jej ślubu z Beniciem. Agustín jest rozżalony, ponieważ spodziewał się, że to on zagra czarny charakter. Carlos postanawia sprzedać część akcji w firmie, aby mieć więcej czasu dla Eloísy. Leo i Diego wdają się w bójkę przed siedzibą firmy.

Lucas prosi Vale, aby opowiedziała mu o chorobie i pogrzebie Lucíi. Ona radzi mu, żeby skupił się na teraźniejszości i zajął Tomásem, a nie rozgrzebywał przeszłość. Miguel znajduje maskę tajemniczej kobiety. Oczekuje wyjaśnień od Jessiki. Adriana i Carlos witają nowego wspólnika firmy, Enrique Gardiazabala. Vale dowiaduje się, że ma zagrać kochankę Gabriela. Zwraca się z pretensjami do narzeczonego. Lucía przysłuchuje się z pokoju kłótni Lucasa z Salmą. Nie podoba jej się natrętne zachowanie kobiety. Tomás namawia Vale i Gabriela, żeby zabrali go do ojca. Pojawiają się u niego w domu w momencie, gdy ten próbuje wypchnąć Salmę za drzwi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.