Po tym, jak Ana Brenda (“Zakazane uczucie”) wycofała się z udziału w “¡Qué bonito amor!”, wszystko było jasne. To Danna García (“Ktoś Cię obserwuje”) zostanie protagonistką tej rozśpiewanej telenoweli, którą przygotowuje Salvador Mejía (“Triumf miłości”). Producent potwierdził zarówno główną rolę Garcii, jej partnera Jorge Salinasa (“Zakazane uczucie”), jak i kontrafigury Pabla Montero (“Triumf miłości”).

“Jak w starych meksykańskich filmach, będą się kochać, będą się ze sobą kłócić, stworzą znakomity trójkąt miłosny” – zapewnia Mejía.

Danna García także oficjalnie wypowiada się już na temat swojej roli. Kolumbijska aktorka jest zadowolona z wyzwania i bynajmniej nie przerażają ją sceny, w których przyjdzie jej śpiewać. Jak sama przyznaje niejednokrotnie używała już swojego głosu w telenowelach. Po raz ostatni w duecie z Segundo Cernadas (“Duch Eleny”) w telenoweli “Bella Calamidades”).

W obsadzie telenoweli zagoszczą także: piosenkarka i aktorka, Angélica María (“Rosalinda”), która zagra fikcyjną matkę postaci Danny, oraz Juan Ferrara (“Miłość i przeznaczenie”).

[tabs tab1=”D. García  & S. Cernadas – No me dejes”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


28 KOMENTARZE

  1. ja bardzo cenie Salinasa jest bardzo dobrym aktorem a co do głosu to już śpiewał w serialu Fuego en la sangre oczywiście nie ma takiego głosu jak A Montero ale śpiewa świetnie co do Danna jest dobra aktorką nie wieszajcie się że on sobie nie poradzi w tej roli bo Salinas po tym co pokazał w Zakazanym Uczuciu to mistrzostwo a miał być tym złym a na końcu pozostał z główną bohaterką to widzowie w Meksyku zażądali od producentów aby to on został protagonistą a rzadko to się dzieje jak oglądnijcie kilka odcinków tego serialu to zobaczymy właśnie zaczęły się zdjęcia w Meksyku do serialu

  2. Do agiz

    Nie ośmieszaj się Salinas jest brzydki, nie umie śpiewać a do tego staro wygląda. Montero ma 38 lat a wygląda na 30 a Salinas ma 44 lata a wygląda na 45 więc chyba jest różnica między aktorem wyglądającym na 30 lat a pomarszczonym aktorem wyglądającym na 45 lat. Do tego Salinas nie umie śpiewać a Montero jest świetnym piosenkarzem wykonującym właśnie piosenki w stylu mariachi. Salinas jako aktor po 40 roku życia a do tego staro wyglądający w ogóle nawet nie powinien być brany pod uwagę do tej telenoweli jako protagonista. No tak ale jak się jest popularnym to wygrywa się casting do roli nawet jeżeli się do niej kompletnie nie nadaje. Po co robili casting do tej telenoweli skoro oni już od początku wiedzieli, że Salinas zagra tutaj protagoniste, więc po co ta szopka była.

    • SAMA ŁAJZO SMIERDZĄCA JESTES BRZYDKA JORGE SALINAS BARDZO BARDZO BARDZO MŁODZIUTKO WYGLĄDA I JEST BARDZO PIĘKNY TY SWINIO WYGLĄDASZ NAPEWNO STARZEJ OD NIEGO ZAZYGANA FLĄDRO

  3. Mam nadzieję, że Dana wypadnie lepiej niż w ATM, bo tam strasznie denna była. I może botoks jej już wywietrzeje i będzie miałą normalną mimikę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.