Ariadne Díaz na czele obsady “Tenías que ser tú”

Ariadne Díaz, Andrés Palacios i Grettell Valdez wkrótce wskoczą na plan nowej telenoweli Mapat pt. “Tenías que ser tú”.

Przesunięcie zdjęć do drugiego sezonu “La doble vida de Estela Carrillo” umożliwiło aktorce Ariadne Díaz przyjęcie propozycji udziału w telenoweli “Tenías que ser tú”, nowej produkcji Mapat, z którą pracowała już przy “La mujer del Vendaval”. Jeszcze w listopadzie rozpoczęły się przymiarki do ról pierwszo i drugoplanowych. Postać grana przez Díaz będzie miała dwóch adoratorów. Wcielą się w nich Andrés Palacios oraz Fernando Alonso – obaj grali już razem w telenoweli “Eternamente tuya”.

Potwierdzony jest także udział następujących aktorów: Marcus Ornelas (“Podwójne życie Angeliki”), Chantal Andere (“Zaklęta miłość”), Arturo Peniche (“Zorro”), Grettell Valdez (“Za głosem serca”) i Agustín Arana (“Droga do szczęścia”).

Mimo, że tytuł telenoweli jest identyczny jak tej wyprodukowanej przez Televisę w 1992 roku, w oficjalnym komunikacie wytwórnia podkreśliła, że będzie to oryginalna historia, napisana przez Antonia Abascala, Carlosa Daniela Gonzáleza i Dantego Hernándeza. Ma opowiadać losy Marisy, matki ośmioletniej córki, szukających swojego miejsca w wielkim mieście. Jej premiera planowana jest na marzec 2018 roku.Comments

 1. Nareczcie jakaś oryginalna historia w Televisie. Super że grają tu Andres Palacios i Grettel Valdez (mam nadzieję że zagra tu zła rolę). Co do Adriany Diaz to lubię ją ale u boku Andresa chciałabym zobaczyć Angelique Boyer.
  Jeśli telka planowana jest na marzec do pewnie po “Caer en tentacion” bo po “Me declaro culpable” poleci telenowela “Hija de la Luna” (“Córki księżyca”) z Michele Renaud (czy jakoś tak). A po “Sin Tu Mirada” pewnie poleci ta nowa telenowela z Davidem Zepetą i Aną Brendą.
  Televisa postanowiła robić telenowele kilku sezonowe po ma powstać drugi sezon “La doble vida de Estella Cimario”, “Mi marido tiene Familia” i “La Piloto”. Ostatno pojawiły się też plotki że ma powstać drugi sezon “Papa A Toda Madre” z Sebastianem Rulli i Maite Perroni ale to nie jest potwierdzona informacja.
  Podobno Angelii Nesma po “Me declaro culpable” planuje remark “Marii Bonita” i do głównej roli chce wziąść wziąć Angelique Boyer.

  1. Wchodzi po Un papa a toda madre.

 2. Wreszcie jakaś oryginalna telenowela w Televisie i cieszę się że zagra tutaj Ariadne Diaz z Andreasem Palaciosem i także z udziału Grettel Valdez. A szkoda że np. Tv4 nie wyemitowało nigdy “La Mujer Del Vendaval” z Ariadną Diaz i Jose Ronem, ale odcinki są z napisami więc jak ja skończę ECDLP to zacznę LMDV oglądać z napisami.

  1. Zauważyłem, że często właśnie piszecie o tych 2 telenovelach : El Color de la Pasion i La Mujer del Vendaval. Nie widziałem, dobrze, że są z napisami, aż dziw że 4 ich nie wyemitowała. LMDV ma świetną entradę, prawda ? Zerknę kiedyś na LMDV skoro jest z napisami jak skończę Las Amazonas. Czekam na premierę w TV.

   1. Również polecam “La Mujer del Vendaval”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.