Oferta platformy Ipla.tv została wzbogacona o trzy meksykańskie telenowele emitowane w Czwórce – cieszące się dobrą oglądalnością “Dzikie serce” z Aną Brendą Contreras i Danielem Arenasem, równie gromadnie śledzoną “Kotkę” z Maite Perroni oraz “Włoską narzeczoną” z Livią Brito i José Ronem.


47 KOMENTARZE

  1. Fan Internado przez Luty moze i po 2 ale od marca pewnie po 1 bo wiosenna ramowka napewno ulegnie zmianie. A jesli miala to by byc Paulina to na pewno po 1 bo jest krotka zaledwie 102 odcinki.

  2. Rosasc i Po31 jeśli za tydzień się potwierdzi że będzie kolejna powtórkowa telenowela w Tv4 po Esmeraldzie to nie sądzę aby była emitowana po 2 odcinki dziennie bo z pewnością o 16.00 będzie powtórkowa telenowela a o 17.00 jakiś paradokument znając Tv4 choć wolałbym telenowele powtórkową bądż nową w paśmie o 17.00. I ciekawe czy JohnnyBegood wyjaśni dlaczego latem 2017r kłamał że wczesną jesienią 2017 w Tv Puls będzie nowa telenowela widocznei ktoś się podszywał pod ludzi z Tv Puls bo Tv Puls nie emtuje od 6 miesięcy nowych telenowel.

  3. Fan Internado Wiadomo ze wszystkich telenowel nie powtirza bo nie wszystkie sa dostepne w sprzedazy. Z Televisy jest tylko Paulina i Cristina ale ta drufa to ta sama historia co Triumf milosci.

  4. Gorzka Zemsta to byłoby coś i szkoda że popularność Esmeraldy nie przełoży się na to że np. Tvn7 wróci do powtarzania telenowel sprzed lat z skoro z nowościami im nie wszyło i nie wyemituje Gorzkiej zemsty bo Tv4 zapewne ma już zakupiony tytuł telenoweli do ramówki na luty 2018r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.