Para aktorów, Aracely Arámbula („Dzikie serce”) i Sebastián Rulli („Teresa”), pożegnała się już z ekipą spektaklu „Perfume de Gardenia” z którą podróżowali po Meksyku przez ostatnie dwa lata i która była świadkiem ich rodzącego się romansu. „Nie chcieliśmy przerywać tego cyklu, ale każde z nas miało już nadmiar zobowiązań… a do tego jeszcze obowiązki rodzinne. Zarówno dla niego [Sebastiana], jak i dla mnie, dzieci są priorytetem. Z nostalgią pożegnałam się ze spektaklem, ale został mi uśmiech na twarzy i przekonanie, że wszystko się dobrze udało” – wyznała aktorka.

Teraz dla tej pary priorytetem zawowodym są telenowele. Sebastián już od dobrych kilku miesięcy pracuje na planie „Amores verdaderos” meksykańskiej Televisy. Aracely tymczasem z wielkimi nadziejami przygotowuje dla Telemundo serial „La Patrona”. „Wiążę z nią wielkie nadzieje. Ta telenowela mi się zwyczajnie podoba!” – mówi z radością Aracely. Czy spodoba się także widzom? O tym przekonamy się w 2013 roku. A tymczasem polecamy jej trzy nowe zwiastuny.

[tabs tab1=”Promo 1″ tab2=”Promo 2″ tab3=”Promo 3″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]


4 KOMENTARZE

  1. mam nadzieje, ze aracely i sebastian dalej beda para, ja tez chcialabym ich zobaczec w telkach przede wszystkim araceli, jest boska, jej gra w dzikim secrcu…to jedna z lepszych rol jakie widzialam :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.