Leticia Calderón wraca na pierwszy plan | novela.pl

Leticia Calderón wraca na pierwszy plan

novela.pl 29 października 2017 2

Carlos Moreno przygotowuje remake telenoweli „Spojrzenie kobiety”. W roli głównej wystąpi Leticia Calderón („Esmeralda”)

Leticia Calderón wraca na pierwszy plan

Dziś ma 49 lat. Ostatni raz powierzono jej rolę protagonistki siedemnaście lat temu w „Labiryncie namiętności”. Od tamtej pory grywała przeważnie role epizodyczne lub antagonistki. Teraz ma się to zmienić. Carlos Monero, producent „Nieposkromionej miłości” czy „Kobiet w czerni”, zaoferował Leticii Calderón główną rolę w telenoweli „Señora Isabel” (tytuł roboczy), opowiadającej o dojrzałej kobiecie, która po odejściu męża odnajduje miłość u boku młodszego od siebie o dwadzieścia lat mężczyzny. Polscy widzowie mogą kojarzyć tę historię ze „Spojrzenia kobiety”, głośnej produkcji TV Azteca z 1997 roku, remake’u kolumbijskiego serialu „La señora”.

Praca nad telenowelą znajduje się w powijakach. Zdjęcia ruszą w styczniu. Przesłuchania jeszcze się nie rozpoczęły. Sama Calderón zaledwie kilka dni temu otrzymała pierwsze strony scenariusza. „Nie wiem absolutnie nic. Nie miałam jeszcze okazji przeczytać scenariusza, ani porozmawiać z autorami adaptacji tej historii” – wyznała. Aktorka nie ma obaw przed porównaniami do poprzednich wersji i powołuje się na mnogość remake’ów w meksykańskiej telewizji. „Od czasów „Kopciuszka” nie napisano niczego nowego” – podkreśliła. Nie widzi niczego niepokojącego także w tym, że po dwudziestu latach Televisa podjęła się odświeżenia jej największego hitu – „Esmeraldy”. „Oby odniosła taki sam sukces i dostarczyła tak wielu satysfakcji jak mnie” – powiedziała.

2 komentarze »

  1. monia 29 października 2017 o 22:16 - Reply

    Jeśli już to Claudia Martin a nie Alvarez!

  2. Izulka 29 października 2017 o 18:46 - Reply

    Super, bardzo lubię Leticię Calderon :) Ciekawe kto będzie jej partnerował :)
    Co do „Sin tu mirada” (nowa wersja „Esmeraldy”) telenowela na początku listopada startuje w Meksyku i wypuszczono już kilka zwiastunów, jakoś nie pasują mi główni bohaterowie :( Moim zdaniem Claudia Alvarez i Osvaldo de Leon nie pasują do tej roli :( Lubię w telenowelach nowe twarze ale oni nie przypadli mi do gustu :)
    Moim zdaniem najlepszymi telenowelami z Televisy 2017 są „El tierras salvajes”, „Caer en tentacion”, „Papa A Toda Madre” :) Na pewno do tej listy zaliczę jeszcze „Me declaro culpable”, telenowela 6 listopada startuje w Meksyku i zastepuje „El tierras salvajes” :) Bo zwiastunach widzę, że będzie do genialna telenowela :) Obsada też super, najbardziej podoba mi się Daniela Castro, Juan Soler, Marlin Valenveva, Pedro Moreno, Sabine Mussier oraz Ramiro Femezoni :) Myślę że to będzie hit :)

Komentarze »

X