Leticia Calderón wraca na pierwszy plan

Carlos Moreno przygotowuje remake telenoweli “Spojrzenie kobiety”. W roli głównej wystąpi Leticia Calderón (“Esmeralda”).

Dziś ma 49 lat. Ostatni raz powierzono jej rolę protagonistki siedemnaście lat temu w “Labiryncie namiętności”. Od tamtej pory grywała przeważnie role epizodyczne lub antagonistki. Teraz ma się to zmienić. Carlos Monero, producent “Nieposkromionej miłości” czy “Kobiet w czerni”, zaoferował Leticii Calderón główną rolę w telenoweli “Señora Isabel” (tytuł roboczy), opowiadającej o dojrzałej kobiecie, która po odejściu męża odnajduje miłość u boku młodszego od siebie o dwadzieścia lat mężczyzny. Polscy widzowie mogą kojarzyć tę historię ze “Spojrzenia kobiety”, głośnej produkcji TV Azteca z 1997 roku, remake’u kolumbijskiego serialu “La señora”.

Praca nad telenowelą znajduje się w powijakach. Zdjęcia ruszą w styczniu. Przesłuchania jeszcze się nie rozpoczęły. Sama Calderón zaledwie kilka dni temu otrzymała pierwsze strony scenariusza. “Nie wiem absolutnie nic. Nie miałam jeszcze okazji przeczytać scenariusza, ani porozmawiać z autorami adaptacji tej historii” – wyznała. Aktorka nie ma obaw przed porównaniami do poprzednich wersji i powołuje się na mnogość remake’ów w meksykańskiej telewizji. “Od czasów “Kopciuszka” nie napisano niczego nowego” – podkreśliła. Nie widzi niczego niepokojącego także w tym, że po dwudziestu latach Televisa podjęła się odświeżenia jej największego hitu – “Esmeraldy”. “Oby odniosła taki sam sukces i dostarczyła tak wielu satysfakcji jak mnie” – powiedziała.Comments

  1. Jeśli już to Claudia Martin a nie Alvarez!

  2. Super, bardzo lubię Leticię Calderon :) Ciekawe kto będzie jej partnerował :)
    Co do “Sin tu mirada” (nowa wersja “Esmeraldy”) telenowela na początku listopada startuje w Meksyku i wypuszczono już kilka zwiastunów, jakoś nie pasują mi główni bohaterowie :( Moim zdaniem Claudia Alvarez i Osvaldo de Leon nie pasują do tej roli :( Lubię w telenowelach nowe twarze ale oni nie przypadli mi do gustu :)
    Moim zdaniem najlepszymi telenowelami z Televisy 2017 są “El tierras salvajes”, “Caer en tentacion”, “Papa A Toda Madre” :) Na pewno do tej listy zaliczę jeszcze “Me declaro culpable”, telenowela 6 listopada startuje w Meksyku i zastepuje “El tierras salvajes” :) Bo zwiastunach widzę, że będzie do genialna telenowela :) Obsada też super, najbardziej podoba mi się Daniela Castro, Juan Soler, Marlin Valenveva, Pedro Moreno, Sabine Mussier oraz Ramiro Femezoni :) Myślę że to będzie hit :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.