“Po prostu María”: Nowy etap

Rozpoczyna się nowy etap emitowanej w Czwórce meksykańskiej telenoweli pt. “Po prostu María” z Claudią Álvarez, José Ronem i Ferdinandem Valencią.

Emitowana z powodzeniem w Czwórce telenowela meksykańska “Po prostu María” wkracza w nowy etap. W 69. odcinku (emisja we wtorek 13 grudnia) akcja przeskoczy o dziesięć lat. Bohaterowie dorosną, a w ich życiu pojawią się nowi przyjaciele, wrogowie, a wraz z nimi kolejne miłości i intrygi.

María (Claudia Álvarez) nie jest już zabłąkaną i rozmazaną dziewczyną z prowincji, lecz kobietą sukcesu. Jej syn Juan Pablo (w tej roli Eleazar Gómez) wyrasta na oczytanego młodzieńca, zaś Lucía (Alejandra Robles Gil) na piękną pannę. Między tym dwojgiem rodzi się uczucie, któremu mogą zaszkodzić cienie przeszłości. Alejandro (José Ron) tymczasem spełnia się jako lekarz ubogich, z dala od ojczyzny. Cristóbal (Ferdinando Valencia) jest nieszczęśliwie żonaty z Sonią (Vanessa Terkes), która nie tylko nie dała mu dziecka, ale wciąż wypomina mężowi, że pomimo upływu tak wielu lat nie zdołał zapomnieć o Maríi…

Dalsze opisy odcinków dostępne są na stronie www.poprostumaria.novela.pl

[tabs tab1=”Po prostu María – Nowy etap”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comments

 1. Ja też uważam, że Maryśka robi się coraz ciekawsza i jest dużo lepsza od Drogi do szczęścia, ale nie powinni przerywać emisji mimo wszystko.

 2. Mi podobają się oba tytuły. Maria jest z nami dłużej, więc były u niej nudniejsze momenty. Droga do szczęścia póki co mnie nie zawodzi. Jednak obie telenowele przyjemnie się ogląda.
  “Emitowana z powodzeniem […] ” czyli Maria ma dobrą oglądalność :) Bardzo mnie to cieszy. Czwórka w tym sezonie bardzo trafiła w mój gust.

 3. Według mnie UCHED jest tak samo słabą telenowela jak Dzike serce .Ciekawe czy na pulsie od stycznia będzie nowa telenowela.

 4. Może 2 etap jest ciekawszy, ale Maria nadal jest tak samo głupia jak była.

 5. Mi się wydaje że ten 2 etap telenoweli ;y tel;SM może być ciekawszy od 1 etapu, a cod UCEHD to jestem innego zdania niż Wy im się telenowela podoba, a jakie telenowele emitowane obecnie w USA i Meksyku oglądacie w necie? Bo ja wam poilecam nową telkę Mundo z Aracely Arambula “La Dona”, bo począwszy od entrady i fabuły telka zachwyca, może kiedyś La Dona będzie zostanie zakupiona do Polski.

 6. Wg mnie po przeskokach czasowych zrobiło się dużo ciekawiej, a przecież jeszcze jeden – ten największy 10-letni przeskok dopiero przed nami :)

 7. Mi nadal średnio się podoba ,ale już wolę ją niż UCHED.

 8. Telenowela na początku przynudzała, ale od etapu zmiany wizerunku Marii ,naprawdę się rozkręciła,naprawę się wciągnęlam i uważam że Maria jest o wiele lepsza niż UCHED,która z początku może i była ciekawa,ale kolejne odc. zrobiły się mega irytujące zwaszcza przez bohaterów drugoplanowych,niestety.

  1. Zgadzam się z Tobą w 100% :-)
   Ja wolę oglądać “Po prostu Marię” niż “Drogę do szczęścia”. Po początkowych odcinkach UCHED myślał, że telenowela będzie naprawdę fajna, ale niestety się rozczarowałam. Mnie natomiast bardzo irytuje Paulina Goto z ledwością już na nią patrzę :D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.