„Złote serce” – Odcinek 3: Decyzja Antonia

W 3. odcinku telenoweli „Złote serce”: Antonio odmawia leczenia chemioterapią. Henrique fałszuje wyniki badań. Emisja 16 grudnia o godz. 18:40 w TVP1 .

Henrique chce się pozbyć z domu ojca Marii i jej córki, dlatego składa Catarinie propozycję. Dziewczyna próbuje przekonać matkę do wyprowadzki. Kiedy Antonio zemdlał, trafił natychmiast do szpitala, gdzie nadal przebywa. Ma anemię i jest osłabiony. Maria namawia go na chemioterapię, ale on odmawia. Mężczyzna przed śmiercią chce spełnić wszystkie swoje życzenia z listy. Antonio jest dumny z Duarte, który sprawił, że produkowane przez nich wino otrzymało nagrodę w Brukseli. Za to Henrique, który ma laboratorium, boi się, że straci dofinansowanie i postanawia sfałszować wyniki badań nad ważnymi lekami.

Materiały TVP / Fot. JCDuarte

„Złote serce” (Coração d’Ouro), telenowela, Portugalia 2015-2016; Reżyseria: Sérgio Graciano; Występują: Rita Blanco, João Reis, Maria João Bastos, Mariana Pacheco, Mariana Monteiro, Diogo Lopes, Ana Padrão, Miguel Guilherme, Lúcia Moniz, Victor Gonçalves i inni; Strona: www.novela.pl/zlote-serce/Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.