video

„Uwięzione. Droga do El Oasis” – Odcinek 1: Cela

Pierwsza część serii animacji zapowiadającej premierę spin-offu serialu „Uwięzione”. Historia Macareny i Zulemy.

„Dolor y gloria”: Zajawka nowego filmu Almodóvara

Pedro Almodóvar ujawnił zwiastun swojego najnowszego dzieła - „Dolor y gloria”. W rolach głównych Antonio Banderas, Asier Etxeandía i Leonardo Sbaraglia.

„Wieczna wiedźma”: Zwiastun nowego serialu Netflixa

10-odcinkowy kolumbijski serial oryginalny Netflixa „Wieczna wiedźma” zadebiutuje 1 lutego. W roli głównej Angely Gaviria.

„Kobiety mafii 2”: Zwiastun polskiego filmu z Angie Cepedą

Zwiastun reżyserski filmu „Kobiety mafii 2” z Angie Cepedą w jednej z głównych ról. Premiera w polskich kinach 22 lutego 2019 roku.

„Uwięzione”: Zwiastun 4. sezonu

Zapowiedź czwartego sezonu popularnego hiszpańskiego serialu „Uwięzione” z udziałem Najwy Nimri, Maggie Civantos i Berty Vázquez.

„Szkoła dla elity”: Zwiastun serialu Netflixa

Drugi hiszpański serial Netflixa „Szkoła dla elity” zadebiutuje 5 października.

„Narcos: Meksyk”: Zwiastun 4. sezonu

Netflix prezentuje zwiastun czwartego sezonu sztandarowej produkcji „Narcos”. Światowa premiera serialu zapowiedziana jest na 16 listopada.

„Światło twoich oczu”: Czołówka telenoweli

Czołówka meksykańskiej telenoweli „Światło twoich oczu” z Claudią Martín i Osvaldem de Leónem. Emisja od poniedziałku do piątku w Czwórce.

„Światło twoich oczu”: Odcinek 1, Marina

Fragment pierwszego odcinka meksykańskiej telenoweli „Światło twoich oczu” emitowanej w Czwórce. W roli głównej Claudia Martín.

„Maria z przedmieścia”: Czołówka telenoweli

Czołówka meksykańskiej telenoweli „Maria z przedmieścia” z Thalíą i Fernando Colungą. Emisja od poniedziałku do piątku w Czwórce.

Polecamy

Najnowsze wiadomości