On spełnia się jako lekarz pediatra, ona jako producentka telewizyjna. Marzą o sielskim życiu, tylko we dwoje, bez dzieci, teściów, dziadków i dalszej familii. Jednak marzenia nie zawsze się spełniają. Kiedy on odkryje, że sąsiedzi zza ściany, z którymi ona nie raz darła koty, są jego biologicznymi rodzicami, że ma trzy siostry, babcię i gąszcz ciotek, skończy się ich sielanka, a zacznie rodzinny kogel-mogel.

[tabs tab1=”Mi marido tiene familia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


10 KOMENTARZE

 1. Ja akurat lubię komediówki,proszę mówić za siebie.Uwielbiałam Ja ona i eva i z chęcią zobaczyłabym coś w tym stylu jeszcze raz.Szkoda że w Polsce nie ma porządnego kanału tylko o tematyce telenowel latynoskich.

 2. Coray mniej Stacji W Polsce Kupuje Normalne zwykle Telenowele Televisy to oczyms swiadczy ze konczy sie epoka Televisy .Mam nadzieje na Telemundo i Azteca .

 3. Świetna :-), szkoda, że nie będzie jej pewnie w PL, rzadko kupują komedie, Mi corazon es tujo to rewelacyjna telka komediowa niestety nie puszczono jej u nas.

  • Po czym wnioskujesz, że „my” nie lubimy komediówek?
   To, że Polskie stacje niestety nie kupują telenowel o lekkim charakterze komediowym to nie znaczy, że one by się u nas nie przyjęły.

   • Akurat u nas komediówki się nie sprawdzają – dobrym przykładem są „Ja, ona i Eva” czy „Moja nadzieja”, które w Polsce się nie przyjęły :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.