Ponad milionowa widownia w kinach w samym Chile, jak i światowa dystrybucja (obejmująca także Polskę) z ramienia Netflixia, współproducenta, skusiły producentów z różnych zakątków świata do nabycia praw do remake’u filmu Nicolása Lópeza pt. „Sin filtro”. W wywiadzie dla dziennika Publimetro Chile reżyser wyraził zadowolenie z faktu, że tak „mały” projekt wzbudza tak wielkie zainteresowanie. „Już trwają prace nad remake’ami w Chinach, Francji, Niemczech i Włoszech; zawarliśmy umowę z Panamą, zaś w Kolumbii i Meksyku zdjęcia do tamtejszych wersji już się zakończyły” – wyjawił.

W poniedziałek 5 czerwca padł pierwszy klaps na planie hiszpańskiej wersji „Sin filtro”. Jej reżyserem jest Santiago Segura, który dotąd reżyserował jedyne filmy z własnym udziałem (jak chociażby „Torrente”), zaś główną rolę gra zdobywczyni dwóch Goi Maribel Verdú („Labirynt fauna”, „Śnieżka”). Zdjęcia potrwają siedem tygodni w różnych częściach Madrytu. Tymczasem meksykański remake „Una mujer sin filtro” z udziałem Fernandy Castillo (telenowele „Teresa”, „Nieposkromiona miłość”) w reżyserii Luisa Eduarda Reyesa („Amor letra por letra”) znajduje się w już w fazie postprodukcji. Jeszcze w tym roku ma powstać argentyński remake z Natalią Oreiro („Anioł śmierci”) oraz amerykański z Evą Longorią (serial „Gotowe na wszystko”).

Bohaterką „Sin filtro” jest współczesna kobieta, zestresowana galopującym rytmem życia w stolicy, ale co gorsza niedoceniana, ignorowana i wykorzystywana przez szefa, narzeczonego, pasierba, a nawet przez swoją najlepszą przyjaciółkę. Jest jej z tym źle, lecz nie potrafi temu zaradzić. Wizyta u chińskiego znachora pomaga jej zrozumieć, że źródłem cierpienia jest skrywana złość. By pozbyć się bólu, musi uwolnić wszystkie emocje.

[tabs tab1=”Sin filtro – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.