“Mi marido tiene familia”, meksykańska telenowela na koreańskim formacie

Zuria Vega i Daniel Arenas protagonistami meksykańskiej telenoweli “Mi marido tiene familia”.

Duet scenarzystów Héctor Forero i Pablo Ferrer adaptuje dla Televisy koreański serial “My husband got a family”, który przez 25 tygodni utrzymywał się na szczycie rankingu oglądalności. Producent meksykańskiego remaku Juan Osorio nieśmiało liczy na powtórzenie sukcesu sprawdzonego formatu. Do udziału w telenoweli familijnej, jaką ma być “Mi marido tiene familia” (tłum. Mój maż ma rodzinę), zaangażował pierwsze damy meksykańskiego kina Silvę Pinaloraz Dianę Bracho, zaś role protagonistów oddał w ręce Zurii Vegi oraz Daniela Arenasa.

Bohaterami telenoweli są świeżo upieczeni małżonkowie. On spełnia się jako lekarz pediatra, ona jako producentka telewizyjna. W jego życiu nie było przedtem nikogo, dorastał w sierocińcu, co dla niej oznacza brak konieczności użerania się z teściami i dalszą rodziną. Jednak to niebawem się zmieni. Kiedy on odkryje, że sąsiedzi zza ściany, z którymi ona nie raz darła koty, są jego biologicznymi rodzicami, że ma trzy siostry, babcię i gąszcz ciotek, skończy się ich małżeńska sielanka, a zacznie rodzinny kogel-mogel.

Zdjęcia do “Mi marido tiene familia” ruszyły 10 kwietnia. W miniony czwartek ekipa opuściła studio Televisy w mieście Meksyk i wywędrowała do stanu Oaxaca, gdzie powstają pierwsze zdjęcia w plenerze. Zespół Juana Osorio został powitany w słynnym Ogrodzie Etnobotanicznym przez gubernatora stanu Alejandra Murata i jego żonę. Jak donosi meksykańska prasa gubernator wolał podejrzeć poczynania aktorów, niż rozmawiać z niemieckimi dyplomatami na temat łamania praw człowieka, strategii ochrony dla dziennikarzy czy nieprzestrzeganiu międzynarodowych standardów w zakresie dostępu do informacji. W obowiązkach tych zastąpił go sekretarz generalny Héctor Anuar Mafud.

Na krzesłach reżyserskich zasiadają Héctor Bonilla i Aurelio Ávila. Obsadę uzupełniają: Olivia Bucio, Rafael Inclán, Regina Orozco, René Casados, Juan Vidal, Federico Ayos, Gaby Platas, Jessica Coch, José Pablo Minor, Laura Vignatti i Emilio Osorio (syn producenta). Telewizyjna premiera telenoweli w Meksyku zaplanowana jest na 5 czerwca (na kanel Las estrellas).

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]


[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Ciekawa fabuła i całkiem niezła obsada!

 2. O, adaptacja koreańskiej dramy *-*
  To może być interesujące. Oby tego nie spaprali, bo lubię oryginał <3 choć pewnie i tak nie będą w stanie oddać koreańskiego humoru ze względu na różnice kulturowe :')
  No, ale zobaczymy, póki co propsy za pomysł.
  Niech jeszcze zrobią remake ''Kgotboda Namja'' :P

 3. Super :) a z Zuria mogliby puścić que te perdone dios:))

  1. I Que pobres tan ricos :)

 4. Komediowki w Polsce sie nie Sprzedaja i nie ma ogladalnosci tak wiec ,nie bedzie takich seriali .

  1. To niestety prawda, nie puścili np. takiego hitu Televisy jak Mi corazon es tuyo, to jest naprawdę świetna telenowela, miała bardzo dużą oglądalność w Meksyku i mimo to nie zakupiono jej, a szkoda.

 5. A ja bardzo lubię Daniela i mam nadzieję, że telka będzie wyemitowana w Polsce :)

 6. Nie ciepię Arenasa,,, ale fabuła może być ciekawa, o ile, rzecz jasna, on nie zepsuje jej swoją osobą.

  1. Daniel jest całkiem dobrym aktorem. Ostatecznie, nie gra jakichś tam epizodów, tylko główne role, a to chyba coś znaczy…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.