„Kotka” – Odcinek 121: Lorenza zostaje aresztowana

W 121. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza zostaje osadzona w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Emisja 19 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda obawia się, że Lorenza zrobi jej wnukowi pranie mózgu. Dorila zostaje zwolniona przez Lorenzę. Virginia wyznaje, że Lorenza nie pozwalała jej się całować tylko dlatego, że ma ciemną karnację. Na szczęście jej druga babcia, Dorila, zawsze jej broniła. Pablito oświadcza matce, że nie chce do niej wracać, bo jest złą osobą i woli zostać z Lorenzą. Esmeralda zarzuca Pablowi, że dopuścił do tego, by Lorenza namieszała w głowie ich synowi.

Pablo w końcu staje po stronie żony i wytyka matce jej podłość. Esmeralda zgadza się wybaczyć Pablowi, jeśli zwróci jej syna. Cichy zapowiada Feli, że wkrótce Lorenza przestanie być ciężarem dla kogokolwiek. Dorila wyznaje Centavitowi, że jest jego matką, lecz wstydziła się mu o tym powiedzieć. On jednak nie żywi do niej urazy i mówi, że potrzebuje jej tak samo jak Virginia.

Edgar i Gisela rzucają się sobie do gardeł. Mężczyzna upada, uderzając się przy tym w głowę, i umiera. Gisela ucieka. Pablito wyjaśnia rodzicom, że babcia zmusiła go do mówienia nieprawdy oraz przeprasza matkę za wcześniejsze słowa. Fela informuje Pabla, że Lorenza została aresztowana i umieszczona w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Carlos wraca do zdrowia. Garabato zabiera syna na pożegnanie z Inés.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.