„Kotka” – Odcinek 120: Esmeralda chce odzyskać syna

W 120. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda ma żal do Pabla, że zabrał ich syna nie zapytawszy o pozwolenie. Emisja 18 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés słyszy jak Carlos nazywa Ritę babcią i żąda wyjaśnień. Kobieta, choć początkowo niechętnie, w końcu wyznaje jej prawdę. Doktor Guillén sugeruje Garabatowi, żeby sprowadził matkę syna, jeśli chce uratować mu życie. Ten natychmiast ściąga Inés do szpitala i informuje ją o chorobie Carlosa. Esmeralda nie zgadza się na to, by Pablito został z Lorenzą.

Cichy uważa, że Pablo powinien był odejść z domu razem z jego córką i nie pozwalać sobą manipulować. Lorenza namawia Pabla, żeby przywiózł jej wnuki. Pablo jest gotowy spełnić jej życzenie. Jarocha ostrzega go, że narazi się Esmeraldzie, jeśli zabierze dzieci bez jej zgody. Lorenza cieszy się na widok Pablita, ale gardzi Virginią i Leticią.

Przeszczep szpiku Carlosa kończy się sukcesem, choć kosztem zdrowia Inés, której lekarz daje niewielkie szanse na przeżycie. Garabato jest gotowy spełnić każde życzenie Inés. Ona prosi o pozwolenie na zobaczenie się z synem. Esmeralda wypomina mężowi, że nie uprzedził jej o zamiarze zabrania ich syna do Lorenzy i zapowiada, że nie opuści jego domu, dopóki nie odzyska Pablita.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.