„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 47: Zaginięcie Celii

W 47. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Celia znika bez śladu, a wraz z nią dokumenty sprzedaży hotelu. Emisja 17 czerwca o godz. 14:50 w TVP 1 .

Julio, Maite i Alicia udają się do majątku de Soto, gdzie widziano podejrzaną furgonetkę. Po dramatycznych przygodach wracają do hotelu z tajemniczym aparatem. Mercedes oświadcza córce, że jeśli wyjdzie za Javiera, zostanie wydziedziczona. Laura kolejny raz wystawia na próbę uczucia narzeczonego. Javier oświadcza ukochanej, że gotów jest z nią być, nawet jeśli będzie pozbawiona majątku. Niebawem jednak matka Laury w ostatniej chwili zmienia zdanie. Córka Mercedes zna szczegóły pewnej tajemnicy, o której Alarconowie jeszcze nie wiedzą. Tymczasem Ayala prowadzi dochodzenie w sprawie zaginięcia Celii Veledur. Okazuje się, że wraz z nią zaginęły dokumenty świadczące o sprzedaży hotelu. W tej sytuacji Diego odwołuje decyzję o zamknięciu i zatrudnia nowego szefa sali.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.