Tytuł oryginalny: Sin tu mirada
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2017
Liczba odcinków: 112
Data premiery: 13 listopada 2017 (świat)

Scenariusz: Delia Fialo (adaptacja: Gabriela Ortigoza)
Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos
Producent: Ignacio Sada Madero
Obsada: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martin i inni

Burzowej nocy na świat przychodzi Marina. Wątłego zdrowia dziewczynka zostaje niesłusznie uznana przez akuszerkę Damianę za martwą i podmieniona na chłopca, Alberta, powitego tego samego dnia przez wieśniaczkę. Wszystko po to, by zadowolić don Luisa, ojca Mariny, który marzył o męskim potomku i był gotowy zostawić żonę Prudencię, gdyby ta nie obdarowała go synem i nie zapewniła ciągłości rodu Ocaranza.

Mijają lata. Otoczony luksusami Alberto wyrasta na przystojnego młodzieńca i odbywa zagraniczne studia medyczne. Tymczasem Marina, przygarnięta przez Damianę, dorasta pośród natury i uczy się poznawać świat bez zmysłu wzroku. Kiedy rodzina Ocaranza powraca na ranczo Prudencia pragnie odnaleźć grób swojej zmarłej córki. Nie spodziewa się, że Marina żyje i właśnie spotyka na swojej drodze Alberta. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

  1. Po co po raz trzeci puszczacie telenowelę o treści Esmeralda w nowej wersji? Kto będzie to oglądał? Jest tyle nowych świetnych telenowel! Gratuluję pomysłu. Zniechęcona.

  2. Chyba już nie będzie nowych seriali a najpewniej nie w tym roku, bo ktoś na YouTube napisał, że po Esmeraldzie będzie Camila telenoweli z 1998, która również leciała na tvn. Oby to nie prawda była bo ten serial beznadziejny był. Ja chcę jakąś nowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.