„Światło twoich oczu” – Odcinek 109: Sprawiedliwość

W 109. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Policja znajduje zwłoki Ramony. Isauro trafia do szpitala. Emisja 12 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Margarito niepokoi się zachowaniem Paulina, niewykazującego żadnego zainteresowania ślubem z Anitą. Yolanda nie ma wątpliwości, że przyczyna tkwi w niespełnionej miłości do Vanessy. Isauro opowiada Lucrecii o ostatnich zmianach w jego życiu. Przyznaje, że musi obrać inną strategię i zamiast narażać się Marinie, na przykład wyrzucając z domu jej przyszywaną matkę, zdobyć jej zaufanie. Łudzi się, że w ten zyska u niej szanse.

Policjant radzi Luisowi, żeby zeznał wszystko, co wie na temat Susany. Damiana uświadamia Isaura, że jeśli zależy mu na przebaczeniu Mariny, powinien zrezygnować z zabiegania o prawa do opieki nad Rafitem. On tymczasem wykorzystuje syna do kolejnego szantażu – nakazuje Marinie zerwać zaręczyny z Ricardem. Luis rejestruje swoją rozmowę z Susanę, w trakcie której ta przyznaje, że wspólnie z Zacariasem posłużyli się jego kontem bankowym do prania brudnych pieniędzy. Winna zostaje zatrzymana przez policję.

Ricardo i Marina zamierzają wmówić Isaurowi, że ze sobą zerwali. Anita zwraca się z pretensjami do Paulina, że wcale nie myśli o niej ani o ich ślubie. Komendant Tabares informuje Isaura o znalezieniu ciała Ramony nad rzeką. Mówi mu, że kobieta została uduszona oraz że prowadzone jest śledztwo prowadzące do ujęcia sprawcy zabójstwa. Isauro podupada na zdrowiu. Trafia do szpitala. Zgadza się, żeby Marina zaopiekowała się Rafitem pod warunkiem, że będą odwiedzali go w szpitalu. Luis zostaje zatrzymany przez policję.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.