Isauro uprzedza Alberta, że nie wyrzeknie się syna, albowiem dzięki niemu może być blisko Mariny. Alberto jest zdumiony tym, że nawet po operacji, którą mógł przypłacić życiem, Isauro nie poszedł po rozum do głowy anie nie czuje wyrzutów sumienia za krzywdy, jakie wyrządził Marinie. Lucrecia błaga Alberta o jeszcze jedną szansę. On jednak nie chce angażować się ponownie w związek, gdyż wciąż kocha Marinę i nie może pogodzić się z myślą, że poślubi innego. Mecenas Hurtado informuje Isaura, że Rafita został zarejestrowany jako syn Prudencii i Luisa. Sugeruje, że mogą wykorzystać ten fakt przeciwko Marinie i odebrać jej prawa do opieki nad synem. Isauro wydaje adwokatowi zezwolenie na przystąpienie do działania. Pragnie w ten sposób udowodnić Marinie, że jest ponad nią.

Fernando informuje Prudencię i Marinę, że nie mogą pozwać Isaura, ponieważ ten mógłby pozwać szpital, co z kolei zaszkodziłoby Albertowi. Isauro zapowiada Marinie, że zacznie traktować go inaczej, kiedy przejmie prawa do opieki nad Rafitą. Ona odpowiada, że zawsze będzie widziała w nim potwora. Luis odkrywa, że Zacarias posługiwał się jego kontem bankowym do prania brudnych pieniędzy. Mecenas Marquez podpowiada mu, w jaki sposób może zabezpieczyć swoje konta oraz majątek. Paulino wyjawia Luisowi, że Erasmo widział jak Susana odwiedzała Zacariasa oraz godzinami przesiadywali za zamkniętymi drzwiami. Marina wypomina ojcu, że w akcie urodzenia zostało zapisane, że Rafita jest synem jego i Prudencii.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

  1. W Świecie seriali jest informacja że Paulina od 18 lutego będzie emitowana po 2 odcinki a w ramówce TV6 jest po jednym. Będzie po 1 odcinku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.