„Światło twoich oczu” – Odcinek 107: Kolejne badanie

W 107. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Sędzia obliguje Marinę do wykonania badania DNA. Emisja 8 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Marina ma żal do ojca, że swoim czynem podsunął Isaurowi pomysł, jak skutecznie pozbawić ją prawa do opieki nad synem. Wypomina mu, że ponownie stał się przyczyną jej nieszczęścia, jak wtedy, gdy zabrał ją z domu wbrew jej woli i oddał w ręce gwałciciela. Luis zawiadamia żonę o oszustwach Zacariasa. Proponuje, że przepisze na nią resztę majątku, aby nie dopuścić do jego utraty. Przy okazji wyraża zgodę na udzielenie jej rozwodu.

Ximena, adwokatka Ricarda, uświadamia klienta o trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się jego narzeczona. Encarnación namawia Ricarda, żeby czym prędzej poślubił Marinę i zarejestrował Rafitę jako swojego syna. Zdaniem Ximeny taka próba zaradzenia sytuacji mogłaby jeszcze bardziej jej zaszkodzić. Luis czuje się odpowiedzialny za problemy, jakie spadły na Marinę. Zobowiązuje się jej pomóc. Mecenas Hurtado zawiadamia Isaura o złożeniu wniosku o przejęcie prawa do opieki nad synem. Daje mu wysokie szanse na wygranie sprawy.

Prudencia i Marina usiłują wyjaśnić sędziemu, że nie były świadome treści aktu urodzenia. Luis przyznaje się, że ukartował wszystko w tajemnicy przed żoną i córką. Sędzia stwierdza nieważność aktu, nakazuje Marinie wykonanie badań DNA, aby potwierdzić, że jest matką Rafita, oraz zobowiązuje się rozpatrzeć wniosek złożony przez Isaura. Luis zostaje zatrzymany pod zarzutem umyślnego sfałszowania dokumentów.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.