Doktor Zamudio odkrywa oszustwo Lucrecii. Jest mu wstyd, że taka profesjonalistka dopuściła się tak niegodnego występku. Zapowiada, że zoperuje jej pacjenta, lecz tuż potem opowie o wszystkim policji, aby ta wymierzyła sprawiedliwość. Lucrecia tłumaczy, że była zaślepiona miłością do Alberta. Alberto wyznaje Marinie, że zerwał z Lucrecią dla niej. Dodaje, że nie zamierza wycofywać się dlatego, że zaręczyła się z Ricardem i będzie walczył o jej miłość. Marina uświadamia go, że nie ma na co liczyć. Oznajmia, że postanowiła poślubić Ricarda i chociaż nie darzy go tak wielkim uczuciem, nauczy się je odwzajemniać.

Doktor Zamudio nie czuje się dobrze w trakcie operacji Isaura. Przez przypadek przecina pacjentowi tętnicę. Marina uprzedza Ricarda, że chociaż zostanie jego żoną, nie przestanie widywać się z Albertem, który będzie odwiedzał matkę i Rafitę. Oświadcza, że jeśli chce, żeby ich małżeństwo było trwałe, będzie musiał jej zaufać. Alberto zostaje wezwany do pomocy przy operacji. Przeżywa szok, gdy okazje się, że pacjentem jest Isauro.

Anita ubliża Vanessie. Nakazuje jej trzymać się z daleka od Paulina. Ricardo wyjawia Marinie, że doktor Zamudio podjął się operacji Isaura. Niestety w trakcie operacji zmarł, a wraz z nim umarła jedyna szansa na rozwianie wątpliwości co do wyników badań DNA.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.