„Światło twoich oczu” – Odcinek 112: Nowy początek

W 112., ostatnim odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina zakłada rodzinę z Ricardem. Emisja 15 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Georgina wyjawia Ricardowi, że po śmierci doktora Zamudia Lucrecia poprosiła ją, żeby nie wspominała nikomu o jej znajomości z Isaurem. Ricardo nakazuje jej przekazać tę wiadomość policji. Lucrecia nie przyznaje się do zabicia Isaura ani do próby zabicia Mariny. Komendant Zamora informuje ją, że są w posiadaniu spisu połączeń telefonicznych oraz korespondencji z Isaurem.

Ricardo proponuje Marinie, żeby pobrali się, gdy tylko opuści szpital. Obiecuje, że będzie najlepszym mężem dla niej oraz najlepszym ojcem jej dziecka. Adwokat uprzedza Lucrecię, że policja posiada dowody o jej winie i niebawem zostanie przetransportowana do zakładu karnego. Alberto uświadamia sobie, że bezpowrotnie stracił Marinę, gdyż ta niebawem poślubi Ricarda. Ma nadzieję, że otrzyma stypendium i będzie mógł wyjechać za granicę. Paulino wyjaśnia Vanessie, że nie ożenił się z Anitą, ponieważ oszukała go z ciążą. Wyznaje, że to ona jest miłością jego życia. Vanessa także wyznaje mu miłość.

Lucrecia pragnie zobaczyć się z Albertem, ale on ją ignoruje. Przez wyjazdem na stypendium Alberto dowiaduje się, że jest biologicznym ojcem Rafita. Marina życzy Albertowi szczęścia na nowej drodze życia. Zgodnie przyznają, że chociaż każde z nich popełniło błędy, łączyło ich głębokie uczucie, którego dowodem jest ich syn. Lucrecia zapada na chorobę psychiczną. Marina znajduje upragnione szczęście u boku Ricarda. Koniec.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comment

  1. Novelo czy to prawda , że Królowa południa i Pieska miłość znów w tele5 ? :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.