„Światło twoich oczu” – Odcinek 110: Zemsta Lucrecii

W 110. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Lucrecia próbuje zabić Isaura i Marinę. Emisja 13 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Luis zostaje zatrzymany przez policję za opuszczenie kraju. Mecenas Marquez obiecuje, że pomoże mu odzyskać wolność. Lucrecia wmawia Marinie, że próbuje nakłonić Isaura do poddania się terapii, aby wyleczyć go z obsesji na jej punkcie. Isauro wyznaje Marinie, że zabrał ją do swojego domu, aby udowodnić jej, jak bardzo ją kocha. Marina daje mu do zrozumienia, że wcale tak tego nie odbiera oraz zapowiada, że przystała na jego warunki ze względu na syna oraz że nigdy nie będą razem.

Prudencia oferuje Luisowi wsparcie finansowe, lecz uprzedza, że stracił ją na zawsze. Luis zapewnia żonę, że nie jest przestępcą oraz prosi, żeby wstawiła się za nią u córki. Lucrecia ponownie próbuje zainteresować sobą Alberta. Gdy ponosi klęskę, napiera na Isaura, żeby zabrał Marinę i jej syna jak najdalej. Anita przypadkiem dowiaduje się, że Vanessa wynajęła studio, żeby Paulino mógł nagrać swoje demo i zaistnieć na rynku muzycznym. Słyszy również jak narzeczony przyznaje Waldowi, że Vanessa wyjechała i bardzo cierpi z powodu rozłąki.

Margarito i Damiana biorą ślub cywilny. Anita wyznaje Paulinowi, że symulowała ciążę, żeby zatrzymać go przy sobie. Ich ślub zostaje odwołany. Komendant Tabares zapewnia Isaura, że są na tropie zabójcy Ramony i wkrótce go znajdą. Lucrecia wmawia Isaurowi, że pomoże mu uciec z Mariną. Tymczasem wstrzykuje mężczyźnie substancję, która wywołuje zatrzymania akcji serca oraz poważnie rani Marinę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comments

  1. Dziękuje novelo.pl za odpowiedź

  2. W Świecie seriali jest informacja że Paulina od 18 lutego będzie emitowana po 2 odcinki a w ramówce TV6 jest po jednym. Będzie to 1 odcinku?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.