„Światło twoich oczu” – Odcinek 108: Pod jednym dachem

W 108. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Isauro szantażuje Marinę, żeby z nim zamieszkała. Emisja 11 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Sędzia udziela upomnienia podenerwowanego zatrzymaniem Luisowi – jeśli nie zmieni swojego zachowania, natychmiast zostanie umieszczony w zakładzie karnym. Mecenas Marquez uspokaja swojego klienta. Zapewnia, że może zostać zwolniony za poręczeniem majątkowym. Margarito oznajmia Marinie i Yolandzie, że on i Damiana postanowili pobrać się tego samego dnia co Paulino i Anita.

Luis zamierza osobiście ściągnąć Susanę, ukrywającą się na Dominikanie z jego pieniędzmi, z powrotem do Meksyku, aby odpowiedziała za swój czyn. Alberto podejmuje decyzję o wyjeździe za granicę na stypendium, żeby odsunąć się do Mariny. Uprzedza matkę, że dopełnił już wstępnych formalności, aby odrzucić nazwisko Ocaranza i pozostać przy jej nazwisku.

Sędzia zmusza Marinę do zarejestrowania syna pod nazwiskiem Isaura, któremu dodatkowo przyznaje prawo do tymczasowej opieki nad synem. Isauro zapowiada Marinie, że jeszcze tego samego dnia zjawi się po syna. Gdy ta zaczyna błagać go, aby nie odbierał jej syna, sprytnie składa jej propozycję nie do odrzucenia – mieliby zamieszkać razem we troje. Marina ulega szantażowi, lecz stawia warunek – musi przyjąć pod swój dach także Damianę. Isauro wścieka się, gdy Ricardo przychodzi w odwiedziny do Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.